Sizce kız neden öyle yazmuıştr sevgilim ne demiştr

sevgilimin facebooku vardı zamanında şifresini vermiyordu bana çok kavga ettiğimiz için inada bindirmişti neyse o zaman hep arkadaslarını ekliyordu birgün face şifresini bir şekilde öğrendim facende erkek arkadasının kız kardesinin kız arkadası vardı ve konuşmuş ama konuşma silinmiş sadece kızın en son yazdığı yer kalmış oda sanane lan demiş kız gülmüş sizce bu konuşmada sevgilim ne demiştir ki kız böyle yazmıştr sanane lan:) aynenn böyle yazmış kız

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Umarım çocuk seni kısa zamanda terkeder ve ruh sağlığı yerinde birini bulur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• anladığım kdarıyla burdan sevgilin olacak insan evladı kıza belaltı bişey söylemiş o da bu tepkiyi vermiş...mesele açık...

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşına güvenmiyorsan onunla olmanın hiç bir anlamı yok anca böyle şeylerle kendini yer bitirsin ...

1|0
    0|0
  • Paranoyak olmaya gerek yok bu kadar.

0|0
    0|0
  • Kız demiştirki sevgilin var mıerkek arkadaşında sanane lan demiştir kızda gülmüştür.

0|0
    0|0
  • neden onla birliktesin !

1|0
    0|0
  • abov çok kötü bir durum çook çook kötü ağza alınıcak şeyler değil yani

0|0
    0|0
  • İç çamaşırın ne renk demiş olabilir.

0|0
    0|0
  • belki sakalstilar bisey guldu ise hemen kotu dusunme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• muhabbetlerinin oldugu kesin bence

0|0
    0|0
  • hem senden gizliyor hem kizlarla konusuyo neden cikiyorsun bununla mutlumusun ? kim bilir ne sordu , sormayi gectim baya samimiler herhalde kiz Sanane lan :) yazmasi gülümseyerek bana tuhaf geldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...