Aşkla İlgili Unutamadığınız Bir Anı ?

Sorum çok basit... Yaşadığınız aşklarla ilgili neyi hiç unutamadınız? Hatırladıkça sizi gülümseten bir anınız var mı?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Evet flört dönemimizde hoslandigim cocuk (suanki sevgilim) bana bakiyodu uzun uzun utanmistim ne bakiyosun? noldu... demistim :) oda gözler kalbin aynasidir dedi baya baya utanmistim ama cok hosuma gitmisti aklimdan cikmiyodu eve gelince falan..

ciktigimizdada bana ilk seni seviyorum dedigi ani hic unutamiyorum.. kalbim öyle atmistiki sasirmistim nasil heycanlandigima o an benim icin cok özel :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onun bana mektup yazmasi..

0|0
    0|0
  • Aklıma gelmedi düşüneyim biraz.

0|0
    0|0
  • Bir gece aramış gün içinde yaşadıklarını anlatmıştı ben sadece dinlemiştim kapatıyorum dedi tamam dedim bir dakika seni seviyorum dedi bu lafı o kadar içtendi ki bense sadece bende diyebildim ortam müsait değildi ama hiç ona telefonda seni seviyorum demedim belki deseydim daha farklı olurdu şimdi herşey belki o şuan bunu hatırlamıyor bile belki pes hatırlatır belki bahçelerindeki erik ağacı sırtını döner mutlu olur belkide gözleri dolar dört yılın ardından:'(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aşkı aşk olarak yaşamak en büyük kudrettir . Ben aşkımı paylaşmam , anılarımıda

0|1
    0|0
  • ona baktığımda utanıp kafasını öne eğip kızarması...

0|0
    0|0
  • askla ilgili anim yok gulumseten ani yok ama 5 yil sevgili oldugum aile zoru ile evlendirildi

gelin arabasina biniyoken goz goze geldik o son aniyi unutamam

0|0
    0|0
  • özel bir anım yok

0|0
    0|0
  • çok meşaketli görüşmelerimiz olmuştu

0|0
    0|0
Yükleniyor...