Kapat

Bir gün hırsızla karşı karşıya geldiniz o an ne yapardınız sizce?

Yatıyorsunuz gözünüzü açıyorsunuz ve hırsız var evde o an da olduğunuzu düşünün ve ne yapardınız ?

0|0
20|18

En İyi Kız Görüşü

• ben ne yapardım bilemiyorum ama kardeşimin başına geldi :D

evde yalnızken yatağında uzanıp kitap okuduğu sırada hırsız odasının kapısını açıp kardeşime bakmış birkaç sn gözgöze geldikten sonra kapıyı kapatıp gitmiş :D kardeşm de hemen telefonla jandarmayı aramış onlar gelene kadar kitap okumaya devam

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 19

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 18

• uykumda değil ama üni.de öğrenciyken üstüne geldim, iki kişiydi biri tüydü, birini yakaladım bayağı hırpaladım polisi beklerken, neredeyse suçlu çıkacaktım, savcı beni azarladı

1|1
    0|0
  • gereken neyse onu yapardım şimdi kalksam zarar versem evimi beni biliyo tekrar gelip zarar vericek kalkmasam malım gıdıcek belkı canım boyle sacma sapan bısey ıste.Allah kımseyı o duruma getırmesın.

0|1
    0|0
    • amin ama ne düşüneceksin ne yapacaksın yani demi

• yapılıcak te şey once onlem almalı gerısını Allha bırakmalı.

sen taktırma celık kapı evın ıcınde mılyarlık esyalar,taktıgın celık kapıda tahta kapıdan beter olmasın çelik göbek olmalı ve yatarkn kımse yokken kesınlıkle 2sınıde kıtlemelı egr ımkanımız varsa alarm şart dıyorum bence.bazı onlemler alınmalıkı bazı olaylar yasamayalım ;)

• Soru Sorardım muhtemelen..." Lan Oğlum Kafayımı yedinnnn, yoksa intahar mı etmek istiyon gecenin bu vakti..?" diyip stess atardım azcık...( Çok büyük bir ihtimalle rüya görüyorum sanırdım ve rüyalarda da her şey fantastik olduğuna göre Metrix gibi dalardım herhalde..)

0|1
    0|0
  • Bagladım..

0|1
    0|0
  • Uyanır uyanmaz karşımda görürsem bi ananı satıyım enişte diye bağırırım heralde. Ama eve olduğunu anlarsam önce polisi arayıp sonra emanetimi kaparım.

0|1
    0|0
  • Bizim eve girmeyi düşünmüşse Hepten safmış derim...

Yemek yerken colasına hap atıp önce döver sonra da polisi ararım :)

0|1
    1|0
  • allah ne verdiyse...obana ben ona...

0|1
    0|0
  • bismillah ne oluyor la derim, :) allah iyilerle karsılastırsın.

0|1
    0|0
  • Kafayı çakardım ağzının üstüne..

0|1
    0|0
  • Demir sopamla her tarafını kırardım.

0|1
    0|0
  • gel yanıma uzan derım

0|1
    0|0
  • eve girdiğine pişman olurdu sanırım..

0|1
    0|0
    • bu tür durumlarda soğuk kanlı olmak lazım,o adam o heyecanla seni öldürür bağırmayasın diye ,etkisiz hale getiririm ,çalıştığım bütün sporu o hırsızın üstünde kullanırdım sanırım..

• Hırsızlık öyle yaoplımaz be kardeşim. Gel sana öğreteyim bu işi derdim.

0|0
    0|0
  • al sana 10bin lira. Alttaki manyak teyze hem benden de zengin, oraya git.

1|0
    0|0
  • Oooo sen asıl malları bulamamışın benim kaynanın altınları var bak hemen yastıgının altında.

0|0
    0|0
  • once can sonra canan dıyrek cıkarım.

0|0
    0|0
  • arkadaşım @panpa adı üyenin cevabı geldi aklıma :)))

0|0
    0|0
  • Hiç bir fikrim yok

napardım acaba

0|0
    0|0
Yükleniyor...