Tek dışarı çıkmama izin yok

öncelikle ben engelliyim ve 21 yaşındayım engelli olduğum için evde çok canım sıkılyo anneme öyle bişey söylemeliyim ki her gün tek başıma dışarı çıkarmalı

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• böyle idarecilerin olduğu bir yerde 2 kollu ejder olsa kolu bacağı sokakta bırakıp gelir var ya

kaldırım ortasına olmadık şeyler dikerler,kaldırımda geçitler yoktur olan da sorunludur 2 metre dik yamaçtır mübarek..asla otobüse binemezsin köprülerden geçemezsin arabalar bile korna çalar yol hakkı benim diye..koşu yoluna kaldırıma araç park eder dallamalar..ohoo daha bir sürü şey..daha bir sürü varlığı Türk varlığına zarar inan suretli çürük armut kadar cıvık beyinli dünya kadar yaratık...

şimdi bir daha soralım

acaba kim engelli ?

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Endişeleniyordur kadıncağız..Arkadaşınlarınla çıksan belki bir şey demez.Tek ne yapacaksın:)

0|0
    0|0
  • neden hergün tek basina cikmak istiyorsun ?

profesyonel herkesin sana söylebilecegi su ki... bir gün annen veya ailen yaninda olmayacak. onun icin kendi ayaklarinin üzerinde durmaya, onsuz kendi ihtiyaclarini karsilamak zorunda olacaksin. bunu ögrenmelisi. onun icin annenin sana güvenmesi ve birakmayi ögrenmeli. böyle anlatabilirsin. durumun bilmedim icin ... umarim biraz yardimci olabildim

1|0
    0|0
    • çünkü tek başıma özgür oluyorum ayrıca annemin beni bırakması için başka dünyada olması l�zım

• seni anlayabiliyorum benimde dayım engelli canı sıkılıyor dışarıda çıkarmıyor dedemler ama ailen seni düşünüyo bişey olursa gibisinden sen onlar için çok özelsn canları kanlrısın sana bişi olmasını istemiyolar bence en iyisi ailenede bu korkuyu yaşatma onlarla çık dışarı

0|0
    0|0
  • Ben kendime güveniyorum sende bana inan

0|0
    0|0
  • arkadaşın yok mu hiç? belli ki annen dışarıya güvenemiyor. Annenin tanıdığı bir arkadaşın gelsin, çıkın birlikte. Atraksiyona ne gerek var? Tek başına ne halt yiyeceksin ki, daha çok sıkılırsın...

0|0
    0|0
  • Arkadaşın olsun yanında ne yapsın kadıncağız endişeleniyordur :) akülü araba kullanabilirsin yazda gelde gezersin bol bol

0|0
    0|0
  • belki kız arkadaşımla buluşacağım dersen izin verir adına sevineceğine eminim :)

0|0
    0|0
  • ben dışarda çok görüyorum akülü arabalarıylla tek başlarına geziyorlar bence sen de yapabilirsin

0|0
    0|0
  • ne bileyim bir kursa yazıl çoks ıkılıyorum en azından vaktimi burda harcarım gibisinden söyleyebilirsiniz.evinizin civarında devletim meslek kursları oluyor onları deneseniz ?

0|0
    0|0
  • karıya gidiyom ana de çıkarır :)

0|0
    4|8

Erkekler Ne Diyor 11

• Nerelisin hangi sehir? Ben bosum ögrenciyim arkadaslik edebilirim sene ;-) sende istersen tabi abican

2|8
    0|0
  • kardeşim anne senin iyiliğini düşünüyordur.çok sağlam bir arkadaşın varsa onlada çıkabilirsin

0|0
    0|0
  • Bir engelde sen çıkartma! şeklinde vicdan parçalayan yollara sapmanın manası yok.

Annenin yüreğini pır pır ettirmeye değecek bir tek güzellik bile yok.

Tadını çıkart.

0|0
    0|0
  • Seni alıcak bir arkdşın varsa komşu falan seni alsın Plestyşın gidiyoruz dersin illa bende gelicem derse ''senin ne işin var anne erkeklerin içinde ora erkek doludur'' ora dersin :)

2|3
    1|0
  • Ben artık iyileştim.Artık kendi başıma dışarı çıakbilirim Sizin gelmenize gerek yok sözlerini onlar kabulleninceye kadar söylemeye devam etmelisin.Ve buna sende inanmalı ve ev halkını mutlaka inandırmalısın. Azmet ve başar diyorum.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarını eve davet edersen sıkıntın azalabilir.Evde sohbet,tv,maç,playstation sonra oradan arkadaşların eşek değilse beraber dışarıda çıkabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • dışarıda çıkarsın tabii ama aslında annene sürekli dışarı çıkarttırmaya çalışmak yerine evde canın sıkılmasın diye zaman geçirebileceğin el sanatları ve hobi kurslarına kayıt olabilirsin:)

0|0
    0|0
  • annecim sen farkında degilsin ama benim tek engelim sensin .

0|0
    0|0
  • tek çıkma bir arkadaş edin bence

1|0
    1|0
  • Arkadaşların çıkartsın seni evden yardımcı olabilecek birileri yokmu annene sıkıldığını söyle evde

0|0
    0|0
  • komşudan birini versinler yanına onla çıkın

0|0
    1|0
Yükleniyor...