Kız havalı ve kımsenın teklfını kbull etmıyorsa okula araba gitsm ne kadar etkılı olur

bir sevdgım kız var havalı ve kımsenn teklıfını kabul etıyorsa sizce bu kızı araba ve motosıkletle tavlar mıyım

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• O eskiden di,şimdi farklı yöntemler bulman lazım,sanırım çetin cevize denk geldin,kızın hoşlandıgı şeyleri keşfetmelisin,giyim,parfüm,espiri,fazla üstüne gitme,kaçan kovalanır hesabı,

0|0
    0|0
    • kardes kaçmıorumm yaa o süreklı etrafmda dolaşıyo aama işte nedense kabul etmıyoo

• naz yapıyordur,senin kaçman değil,sen ısrarcı olursan nazlanır,bırak kendi gelsin,

Kızlar Ne Diyor 6

• Araba değilde motordan hoşlanıyorsa çekici gelebilirsin belki.

0|0
    0|0
  • Ahhhaahaa hic sansin yokkk... :)

0|0
    0|0
    • sen unıversıte ortamını bılmıyrsun galıba hele selçuk ve hiç çekılmeen tranway ile bir saat te okula gideren şansımı sen düşün :)

• Ehh aklinda kalacagina gitte rahatla :)

• sanmıyorum ama dene :D

0|0
    0|0
    • neden siz kızlar anlamak zorgerçekten yaa :)

• çoğu kız saftır bunu da unutmayalım :D

• onlar saf ayagına yatarlar ama şeytan bıle pabucuu ters giydirirlerr :)

• kız maddiyata önem veriyorsa olabilir

0|0
    0|0
  • Dene ve buradan bizimle paylaş, bende merak ettim. :)))

0|0
    0|0
  • Yuh, Hayir... ne alaka !

arabanla ayarlasan hem kendin mutlu olabilecekmisin araban icin seninle senin icin degil ? hic öyle hataya girisme bence... cok sacma

0|0
    0|0
    • mantıken öyle ama benım bir senedır var ve ben kızlar başıma üşüşecek diye arada sırdada gidiyorumm kıza aşıkoldugum için her yolu denemek mubahtır:)

Erkekler Ne Diyor 14

• Sevgilisi ardır belki ondan kabul etmiyodur.

0|0
    0|0
  • etkisi olur artı puan getirir. bana hiç getirmedi ama ha şöyle olmuştu kıza teklif etmiştim sonra beni latitudemle görünce yavşayıverdi nedense. ben ne yaptım suratına bile bakmadım bakmam Allah baktırmasın böyle insanlar çıkarmasın kimsenin karşısına

0|0
    0|0
  • Tavlayamazsın malesef eğer tipin yoksa istersen ferrariyle gel işe yaramaz kardeşim acı gerçekler bu öyle kızlara sakın yaklaşma derim.

0|0
    0|0
  • herturluu kardes kız mılletıı neyın oldugna bakar, ne oldugnaa bakmazz ama dıyalognada baglı bırass

0|0
    0|0
  • bence uğraşma o kızla

0|0
    0|0
  • araba çok sıradan giy bir deri çeket bin motora :D

0|0
    0|0
  • Tatlı dilli olcan kardeş

0|0
    0|0
  • Benim Bmw yi hazırlatıyom hemen . Biraz mantıklı olun

0|0
    0|0
  • sana bişey deyimmiii kıyak bir arabaysaa daha ilerinide elde edersin.d..d ;)

0|0
    0|0
  • helikopterle insen bile nafile.

0|0
    0|0
  • havalılarla uğraşma hiç

0|0
    0|0
  • Kaç defa arabaya attım böyle güzel sakso çekiyorlar.

0|0
    0|0
  • birader emin ol kucağına atlar

0|0
    0|0
    • kardeş zaten mekan selçuk üni olunca o yzden fazla gitmek istemıyorum ama sıf onu tavlamak için babama araba aldırttım golf şallah etkılıı olur yaa

• yer mekan farketmez emin ol çoooooooooooook ileri gidersin zaten arabaya geliyosa eğer kullan at abi tavsiyesi :D

• Ben otobüsle bile gittim bişey değişmiyo :)

0|0
    0|0
    • kardees bz bakışıyoruz ama kız biraz nedense gittim konustum kbul etmedı oun için öyle yapacagım

Yükleniyor...