Özellikle bayan fitness yapanlar, HELP?

Arkadaşlar 1hafta önce fitness'a başladım. Bundan öncesinde plates yapmıştım. Bu ilk fitness deneyimim olacak fakat ben en hizli şekilde sonuç almak istiyorum. Önerileriniz nelerdir? 🙏💝

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa zamanda çok fazla bir sonuç beklemek yanlış. Fitness öyle bir spor ki zamanla vücut şekilleniyor istenilen seviyelere geliyor.(erkeklerde daha da uzun bir süreç) Ama sana tavsiye olarak şunu söyleyebilirim. Kısa zamanda biraz da olsa sonuçlarını göstermesini istiyorsan 1-protein ağırlıklı besleneceksin (tatlıyı, şekeri, ekmeği, tuzu bırakacaksın. Bırakamıyorum dersen de minimuma indirmeye çalış) 2-Düzenli ve aksatmadan sporunu yapacaksın (haftada 4 gün başlangıç için idealdir.) 3-Düzenli uyku (yapılan antremanlar sonucu vücudun onarım ve dinlenmesi için minimum 8 saat uyku) 4-Bol bol sıvı tüketimi (Su dilediğin kadar içebilirsin, çay şekersiz olursa sıfır kaloridir istediğin kadar içebilirsin, kahve sade ve şekersiz ise günlük 3 bardak ideal fazlası kafein yüklemesinden dolayı çarpıntı ve tansiyon yapabilir. Kola, icetea vb. kesinlikle yasak) :)
    Umarım kısa zamanda yaptığın sporun karşılığını almaya başlarsın.

1|0
    0|0
    • Haftanin 6 gunu spora gidiyorum. Daha once sadece diet yaparak haftada 2kiloya kadar verdigimi bile hatirliyorum en kotu1. Peki ya simdi hem spor hem diet neden gram gitmiyor benden? Gunde 2bucuk saatimi spora veriyorum. Yanlis programmi uyguluyorlar aceba bana?

• Ilgin icin tesekkurlerimi sunuyorum Hocam 😂🙏🌸

• Estağfurullah hoca değiliz sadece sporu ve spor yapanı seviyoruz :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• sağlam diyet, besin takviyesi

1|0
    0|0
    • Protein tozu falan kullanamiyorum ben birde. Cok mu gerekli?

• programını görmem gerek birşey diyemem 30 salondan birinde işi bilen hoca vardır oda fazla ilgilenmez

• Nasil gosterebilirim? Fotografi var.

• Yardimci olun ablama

1|0
    0|0
  • Düzenli beslen, uyu, spor yap iyi sonuç alırsın. 3 ayda güzel sonuçlar almaya başlarsın. Ama 1 ayda pek birsey bekleme.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...