Bir erkeğin ilk kadını olmak hoşunuza gider mi?

Bir erkeğin sevdiği kızın ilki olmayı istemesi doğru mudur?

Böyle bir isteği olan erkeği nasıl değerlendirirsiniz?

Sevdiği erkeğin ilki olan kız bu durum hakkında ne düşünür?

Özellikle bayanların bu konuyla alakalı ne düşünüğünü merak ediyorum...

0|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• ilk olmayı sanırım her erkek ister.bu zamanda ilki olabilcek bir kız bulmak mesele.haklı bir yaklasımdır ilk olmak istemek.

ilki olabileceğin bir kız bulduğunda farklı sorunlarla karsılasabilirsin.hiç ilişki deneyimi olmamış bir kız ilişkiyi sürdürmekte zorlanabilir,yersiz tripler atabilir ya da çok ilgiyle seni sıkabilir.geçmişinden çıkardığı dersler yoktur çünkü.bu yüzden senin ilişkiyi göğüslemen gerekir.onun saflığı,temizliğine karsılık senin özveri ve sabrın gerekir.ayrıca böyle bir kız erkeğin geçmişine de takabilir,erkeği de aynı saflıkta isteme hakkına sahiptir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İlk kız arkadaş olmak benim çok başımı ağrıttı. Hiç hoşnut kalmamısdım, cünkü ilişki konusunda çok tecrübesizdi. Artık ne kadar ciddi olduğuyla ilgilenmiyorum ama hayatında en az bir kere uzun ilişki yaşamış erkek tercihlerim arasında.

0|0
    0|0
  • erkeklerin ilklerine olan saygısını ve onlara verdikleri değeri bildiğimden bu hoşuma giderdi ama diğer türlü benim için farketmezdi 1 tane erkeğin hayatında son olamadıktan sonra 10000 tane erkeğin hayatında ilk olsam kaç yazar.

0|1
    0|0
  • İlk olmak güzeldir ama ilkler genelde biter.

Sonu olayım ben en sonu son aşkı =)

0|0
    0|0
  • ilkler güzeldir ve unutulmaz bence çoğu insan sevdiği kişinin ilki olmak ister...ve çok iyi bence...

0|0
    0|0
    • harika. ama yaşadığımız dönemde zor. zor. ama imkansız değil.

• guzel bı dusunce kutlarım senı...

• bu konuda onay almam hoşuma gitti tşk ederim :)

• bence ilki olması birşey farketmez önemli olan tarafların birbirini anlayabilmeleri,anlaşıldıklarını farketmeleri ve güzel bi iletişim kurabilmeleridir eğer karşındakinin doğru insan olduğuna inanıyorsan ,ayrıntılar pek göze çarpmaz zaten

0|0
    0|0
  • Yaşadım ve çok duygusaldı. Umarım sonu olurum..

0|0
    0|0
  • bence bu çok özel ve güzel bir duygu hatta süper:) ben kendimi çok özel hissederim

0|0
    0|0
  • evet :) kendimi çok ozel hissederim :)

0|0
    0|0
  • erkeğin aldatmamasını istiyorsan yaşayıp görmüş olanıyla beraber olmak lazım..

0|0
    0|0
  • birisinden de duymuştum. istiyordu. bana saçma gelsede ilklerin önemi büyük. ama abartmamak lazım. illa benim sevgilimin benden öncesi olmayacak diye tutturan biri benim gözümde itici olur. hani erkekte kızda birbirlerinin ilki olması kulağa hoş geliyor. ama diğer durumlardan bir farkı yoktur herhalde. aslında bilmiyorum. ama ben bir şey düşünmem bu erkek hakkında çok takmamışsa. takmışsa rahatsız der geçerim.

1|0
    0|0
    • bende o erkeklerdenim işte. buda benim bi problemim. mutluluğu tam yaşayamıyordum bu problem yüzünden. öyle kişiler karşıma çıkınca hiç kaçırmıyorum. ama sadece oda yetmiyor mutlu olmak için. keşke eskisi gibi herkes sadık olsa ve herkes kumrular gibi tek eşli olsa hiç böyle sorunlar yaşamasak. ve herkes seçtiği eşle mutlu olsa :D

• hayat bayram olsa. bir de eski sevgilisi olunca bir kızın saflığı gittimi ( yukardaki cevabı okudum da. ) aşkı yaşadı diye kirlenirmi bir insan. sen kendini kirlimi görüyorsun.

• beni ikna edebilirsin ama yüreğim zor ikna olur o dediğine.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...