Spor yapan bayanların bacaklarıyla ilgili olarak , YARDIM EDİN .

Arkadaşlar ben senelerdir spor yapan biriyim hiç bırakmadım , alışkanlık oldu . günlük yemeğimi nasıl yiyorsam spor da öyle . 1 saat bisiklete mutlaka binerim bunun yanında + fitnesse gidiyorum bir de voleybol oynuyorum klüpte. Geçmişte hentbol , yüzme ve aerobic aktivitelerine ağırlık vermişliğimde var . 1.69 boyundayım ama bacaklarımda kas oluştu , aşırı değil ama ben ip ince bacak taraftarıyım , kaslar varken sıkı görünüyor tabi ama incecik değil , sizce spor yapan bayanların bacaklarındaki kaslar nasıl duruyor ? kötü diyorsanız bir indirgeme yöntemi varmı

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• muabrek roberto carlos yolunda :D olsun kaslı bacak iidir. aşırı olmadıktan sonra :D

0|0
    0|0
    • aşırı değil öyle yani ama adım atarken bildiğin baldır kaslarım belirginleşiyor görülüyor :D topuklu ayakkabıyla şekilli duruyor ama incecik bacakları daha hoş buluyorum

• pardon ? ne varmış ki

• ya atarsan herkes bişey yazar manasında dedim.. genede sen bilirsin. :) at bakarız :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben cok severim bende senin gibi spor salonlarından zamanimi geçiriyorum ve bayılıyorum o seni soylesöyledikleri ne

0|0
    0|0
  • birazcık kastan bir şey olmaz ... hatta güzel de görünür bacakların bana göre ...

0|0
    0|0
  • ne güzel işte kaslı :) güçlu kuvvetli kadın.(hastasıyım :D ) Yürürken yoruldum demezsin :)

0|0
    0|0
  • valla taş gibi duruyor :) hoş bayada çok sert olrlar yakın temasta:)

0|0
    0|0
  • bana sexi geliyor taş gibi ama aşırı olmaması şartıyla

0|0
    0|0
  • aşırı olmadığı sürece çok seksi durur bkz: Ece Vahapoğlu

0|0
    0|0
  • Aşırı olmadığı sürece bacakta kas kötü olmaz..

0|0
    0|0
  • Senin hos bulman önemli tabii ama baskalarının düsüncelerini de dikkate almalısın :) Kaslı bacaklar asırı olmadıgı sürece hoş geliyor bana olsada yesek :D

0|0
    0|0
    • hahahahaha :D tabii önemli .. ondan bende bir sorayım dedim

• aşırı olmadığı sürece bende beğenirim

• Anladım tskler:)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...