Galatasaraylılara soruyorum; Fenerbahçe şampiyon olmasın diye Galatasarayın maçı vermesini kabul edebilir misiniz?

Haftasonunda oynanacak derbideki sonuç için fenerbahçenin şampiyon olmaması mı önemli yoksa Galatasaray'ın yenmesi mi? Anket sonrası cevap ta yazarsanız çok sevinirim.

Soruyu galatasaraylı eşim ve ben tartışırken burada sormaya karar verdik. Bence Beşiktaş yenmeli ama Galatasaray vermiş olmayacak maçı diyorum, hayır diyor fener şampiyon olmasın diye verirler bence... Siz ne düşünüyorsunuz?

• Galatasaray yensin, hem cezasını ekmiş olur, Fenerbahçe şampiyon olsun olmasın bana ne?
    30%(3)30%(13)Oy Ver29%(10)
  • Beşiktaş yensin, Fener şampiyon olamasın.
    70%(7)70%(31)Oy Ver71%(24)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar saldırmadan, üsluplara hakim olarak cevap verirseniz sevinirim. Şike her daim rezalet birşey ki bunu savunmam asla.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerliler ve yandaş medyası gs maçı verecek diye algı yaratmaya çalışıyorlar. Gs maçı vermez , vermemesi Beşiktaş için sorun olmaz çünkü kağıt üzerinde de oynanan oyuna gore de favori Beşiktaş hakkıyla alabilecek güçte

2|3
    0|0
    • eig seçecektim ama 24 saat geçmesi gerekiyormuş, not olsun, seçtim.

• Tesekkur ederim gizli aklın yolu 1 ama bazıları farklı senaryolar yazıyor

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray maçı vermez, kendileriyle karıştırmasınlar. Ne kadar kötü zamanlar geçirirse geçirsin böyle bir şey yapmaz. Yenilebiliriz, berabere kalabiliriz ve bunu bilip çamur atma politikası uyguluyorlar. Yenilsek ya da berabere kalsak - bakın Gs maçı verdi- diye saçma sapan haber yapacaklar akıllarınca.

2|0
    0|0
    • en iyi görüş 2, teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 14

• Bunca haberler karşısında galatasarayımızın maçı verme ihtimali var mı sence? Yok olamaz asla. Sonucu nasıl etkilicekse etkilensin gs çıkar efendi gibi oynar oyununu zaten hersey elimizde bizden sonra taksalar nolcak takmasalar nolcak yıldızı. Hatırlatırım fenerbahçenin 3. yıldızı taktığı yıl ts ile kapışıyolardı durum 3 puan vardı biz ts ile deplasmanda oynucaktık eğer ts bizi yenseydi şampiyondu ama biz ts yi 4-2 yenerek fb şampiyon oldu ve 3. yıldızı taktı. yani galatasarayın hiç bir şeye ihtiyacı yok en kötü sezonunda bile adından bu kadar bahsettiryior ya İyiki galatasaraylıyım :)

1|0
    0|0
  • Tabiki etmem böyle birşeyi kim şampiyon olursa olsun biz çıkıp futbolumuzu oynarız.

1|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak hiç Galatasarayın maçı vermesine gerek yok biz zaten alacağız o maçı hakkımızla. Ama gerçek şu ki bence Fenerbahçe rüya ama şampiyon olmasın diye maçı verebilirler. Beraberlik bile bizi görür sıkıntı değil :D

1|1
    0|0
    • Enson 2010 yılında almışsınız maç enson iddia 10 yıl önce favori göstermiş bunca yıl nerdeydiniz.

• Anlamıyorsan senin Türkçen yokdur...

• @Fenerligencc1 Doğrudur. Yukarıdan aşağı doğru okursanız kim doğru yazmış kim yanlış yazmış görebilirsiniz. Ama anladığım kadarıyla cevap vereyim ben "Beşiktaş"ı BEŞİKTAŞ olduğu için seviyorum o stad kolayına yapılmadı aradan çok süre geçti hepimizin hayaliydi. Yönetim için bir şey diyemem ama şurda ayıp ettiler stadı taraftarsız açmak hataydı ama ben yönetimi değil benim sporcuları seviyorum benim gözümde onlardır. Sizin başkanınız saha sola atıp tutuyor da ne oluyor.

Adam kimdir biliyor musun
      - GOMEZ
      - QUARESMA
      - GÖKHAN TÖRE
      - SOSA
      - CENK TOSUN
      - ATİBA
      - OĞUZHAN ÖZYAKUP
      - ... ... ..
      Benim gözümde bunlardır adam gerisi boş. Takımı takım yapanlar bunlardır. Ve bu adamlar bu takımı şampiyon yapıcak.

• hayır

1|0
    0|0
  • Beşiktaş olsa kesin bilerek yenilirdi de Galatasaraya.

galatasaray aynı şekilde yenilir mi bilmem

0|1
    0|0
    • beşiktaş niye yenilsin bile bile? hem de galatasaraya? ben aynı şeyi galatasaray için de diyorum, ve birazcık ta şaşırıyorum. sırf fener şampiyon olamasın diye takım taraftar falan hiç bir şey umursanmamalı mı gerçekten?

• yoo ben her iki takımdan da eşit nefret ediyorum :D haha dur şimdi karıştırmayak ortalığı, mühim olan spor ahlakı ki bence beşiktaş ta vermezdi diyorum. oyuncuların çakallıkları varsa bu onları bağlıyor ve cezalarını da bireysel çekiyolar ama koskoca beşiktaşa mal edilmemeli derim ki bence galatasaray da vermemeli maçı eğer alacaksa beşiktaş almalı diyorum hayır konu galatasaray iken neden bu kadar laf sokuyosunuz ki beşiktaşa?

• daha önce gördüklerime göre söylüyorum. galatasaryın öyle bir şey yaptığını görmedim o yüzden bilemem diyorum ama beşiktaş daha önce de yaptığı için yapar diyorum bu kadar basit :D

• prestij meselesi vermez

1|0
    0|0
  • Eğer maç satarsa şikedir bu.

1|0
    0|0
  • Galatasaray şerefliyse kendi prestijini düşünür kendi menfaatine düşünür ve maçı alır şerefsizse sonuçlar ortada.

0|0
    0|0
    • maçı alamazsa kesin yatmış olur mu diyosun? tamam çabalamaz mahalle takımı gibi oynarsa amenna ama bence öyle olmayacak demek istiyorum

• Oyundaki hal ve hareketleri gördükten sonra buna bir tanım verebiliriz.

• Birbirlerine maç verirler her zaman

0|0
    0|0
    • Maç vermek demek satmak demekdir bunun adı şikedir maç vermek diye birşey mi var.

• @Fenerligencc1 tamam da henüz beşiktaşla oynamamış. Fener 50 pozisyona girdi atamadı adamlar napsın. Ben Fenerliyim ama Beşiktaş'ın yenememesi sürpriz olur. Gereksiz yere daha çok asılsınlar diye gs yatacak demeye gerek yok.

• Yatmamalı zaten 99 00 sezonunu bliyormusun sondan bierö önceki hafta Bjk evinde oynadık 3-1 yendik Gs şampiyon oldu biz 4. bitirdik.

• Ederler ederler fenerbahçe olmasında kim olursa olsun kafasındalar biz olsak belki bizde öyle düşünürdük

0|0
    0|0
    • ben olsam düşünmezdim ki düşünülmemeli de bence, neden? çünkü sonuçta takımının hiç bir iddiası bile olmasa sonuçta derbi maç, bile bile lades demek doğru mu?

• Bu tür olaylar cidden sıktı atık yok rıza hoca maçı Beşiktaş'a verecek sonucu gördük yendiler bizi yok aykut hoca fenere verecek maçı onuda gördük yendi Konya o yüzden artık bu tür söylemler cidden saçma gelmeye başladı

0|0
    0|0
  • Kartal hepsini üst üste koyup şampiyon olacak sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • bu maç şampiyonlugu belirleyen maç değil aslında, sadece önemli maç desek daha doğru...

1|0
    0|0
  • Bjk yense nolucak Osmanlı-Konyada maçlarında puan kaybeder Tek şampiyon FenerBahçe.

0|1
    0|0
    • top yuvarlak süre 90 dakika ve ne zaman ne olacağı belli olmaz, sorduğum mevzu galatasaray sadece.

• Top yuvarlak doğru ama buda futbol kalit, başarı, yetenek, güç, azim=Kazanmak

Kızlar Ne Diyor 1

• Genelii bjk yensin diyor bakalim hakeden kazansin

1|0
    0|0
Yükleniyor...