Erkeklil ölmüş .yok mu ağlayan ?

kardeşim erkeklik resmen ölmüş . nerde kaldı o kızı koruyup kollayan kıskanan sahiplenen erkekler ?şimdilerde kızın maaşına ailesinin durumuna bakıyorlar resmen . babamın kullandığı arabanın markasına kadar soranlar var . ayıp be . erkeklik ölmüş gitmiş . kıza hesap ödetmeler bilmem ne . erkekler yoluncak kaz arıyor artık . hiç kızlara kimse kızmasın zengin koca arıyolar diye erkeklerde zengin kadın arıyorlar . nasıl bir dünyada yaşıyoruz?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• ne yazıkki devir değişti biz eskide kaldık :(

haklısın ama böyle oldu yeni nesil kızlar erkeklergibi oldu erkekler kız gibi oldu

eskiden kızlar zengin adam arark en erkekler sadece bir işi olsun derken,

şimdi erkekler zengin adam arıyor kızlar bir işi olsun diyor :)

son dönemde kızlar bir açıldı bir serpildi 2 erkele aynı anda çıkmalr bir gece onla kalıp diyer gece başka erkekle kalmalar kızlar öldü asıl

0|0
    0|0
    • valla normal kızlarda var ama onlar vermiyor diye kimse çıkmak istemiyor

• çaktır ma :) ben öğle yapıyoum sanki onlardanmiş gibi davran :)

• benden geçti artık

Erkekler Ne Diyor 16

• Eee etme bulma dünyası, kızlar evi yok arbabası yok diye erkeklere çok burun kıvırdı, garibibm erkekler yeşil çam filmlerindeki katıksız sevginin sadece o filmlerde olduğunu öğrenince ayıktı. Diyolarki şimdi zaten bu devirde erkekler evlenmiyor evlenilecek adamım madem tüm seçenekleri değerlendirir en iyisini alırım. Olay bu bacııııım

0|0
    0|0
    • öle erkekeğide ben almam . evim için arabam için beni alıyorsa ondan hayırgelmez

• Bizde zaten araba ev isteyen kızı almıyoruz böylelikle herkes bekar kalıyor.

• Beni kızın parası, ailesinin statüsü ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • valal dediğin herşeyde haklsın ama şu hesap konusuda kızlar fena alışmıştı bir dönemler yiyici olmuştu hepsi oda ödesin bence sürekli erkeği yolmak kalmadı pek öyle saf mal erkek ama şu hesap konusunda sadece önemli değilde ama öylede ayıp biraz yiyici kız çok itici oluyor iğrenç oluyor kötü niyet belliki

0|0
    0|0
    • yediğin bir yemeğin hesabını ödemek yolunmak demek değil . ama kız her dakika birşey ister yok bana şunu al bunu al o bellidir yani yolmak istediği . hesap ödetmek erkeğe yakışmaz kim ne derse desin bana hesap ödeten erkeği sallarım gider okadarda değil

• art niyetli olanlar zaten belli eder kendini erkekten zırt pırt birşey isterler falan filan işi gücü olmayıp erkeğin sırtından geçinmek isteyen tipler için demedim ben

• ok gülüm no problem o zaman

• erkekliği bırak insanlık ölmüş yeni mi farkettin.

0|0
    0|0
  • ben ağlamaya basladım

0|0
    0|0
  • bizde sorun yok senın cevrenedki erkeklerde var

0|0
    0|0
    • valla çoğı kız arkadaşıma denk geldi

• Erkeklik ölmedi bizi devrin kızları bu hale getirdi. Çıkarcı olursanız çıkarcıları bulursunuz. ayrıca ben hala bunlara bakan biri de değilim

0|0
    0|0
  • Zengin kadin ariyorum guzel de olsun ama mayisi olsun hic olmazsa.babasi da bnw den asagisina binmezse super olur hesabi da icecekler benden yemek ondan muracat ben

0|0
    0|0
  • Yok ya bak sen hanfendiye erkeklik ölmüşmüş siz kıçımızdaki dona kadar sorarken iyi oluyor hee..aferim öyle erkeklere erkeklerde artık gözünü açmalı yok öyle yağma..

0|0
    0|0
    • ben sormuyorum ihtiyacım yok paraya zaten çok şükür

• kızın ister rkdaş ister kız arkadaşım olsun hesap ödetmek bana ters

0|0
    0|0
    • enayisin ozaman bilader

• enayi değil ona erkek denir sizin gibilerede erkekçik

• yapılması geren bu diye düşünüyorum ben ruh halim iyi olmuyor paramız vr Allaha şükür harcıcaz bir şklde oney lan öyle kıza hesap ödetmek:D bazıları var illa ben ödicem die dicen kelime şu bir dahaki sefer sonra birdahaki sefer gelicek sen ödücen gene bir dahaki sefer diceksin:)

• ahir zaman alametleri bunlar

0|0
    0|0
  • Dediklerinin çoğuna katılıyorum ama hesap konusunda erkeklerin ısrarcı olmasına bence gerek yok

0|0
    0|0
  • İyi saçmalamışsın..Sen bulamıyorsan öyle birini hatayı kendinde ara.

0|0
    0|0
    • ben değil sadece çoğu arkadaşımın tanıştığı erkekler böle

• ben cüzdan değil adam gibi birini istiyorum sadece

• Zengin birini kim istemezki?

• Öncedendi erkekde gözünü açtı 35-45 parası olsun diyen var .. en basidi adam oynadığı kuponu yanıdaki kıza ödetiyor 10 lira kız öğrenci parayı kazanmıyor nasıl olsa ! Adamda arada istediğinide alırdır bir eli yağda bir eli balda bunlar daha iyi zamanlar

Tek diyeceğim kullandirtmayin kendinizi erkek ne kadar yakışıklı olursa olsun. Ha bir de erkek deryani kız ağzının içine düşünce şeyinin suyu ayağına indi..

0|1
    0|0
  • "kıza hesap ödetmeler bilmem ne"

Bu ne lan? Erkekleri yolunacak kaz gibi goren tiplere, birak babasinin arabasini, kendi adini bile sormam. 100 TL atalim da sus bari.

0|0
    1|0
  • Kizlarda hesap odeyebilir bunda ne var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynen ya. Valla artık erkeklere acımamaya başladım. Ohh kadınların yaptıkları az bile size :D

0|0
    0|0
    • evet bende . sadece benim başıma gelmedi çok arkadaşımın başına geldi bu valla bilmiorum

• Sana da yazik

0|0
    0|0
  • Ben görmedim cevremde bu dedıklerınden.

0|0
    0|0
    • sen daha hayatı tanımamışsın

• bu senın fıkrın.

erkeklere laf attıgın kadar bı o kadar kız var. :) erkekleri cüzdan nıyetıne kullanan.

• erkekler kullanıyor kadınların kullanması normal gelior artık bana

• hakketen ha. bir çıktığım vardı bizim evin kira mı kendimizin mi olduğunu sormuştu. :D

0|0
    0|0
    • ahaha aynen aynen banada

• olabilir gerçi.:D ilk buluşmamızda sormustu

• ben sanmam ölesine sorduğuna . ne yani onu mu buldu sorucak ne saçma

Yükleniyor...