Kilo Almadan Kol Kasları Genişlemezmi?

Kollarim biraz ince spor yapıyorum kol çalışıyorum ama spor hocam kilo almadan hacim genişlemez dedi dogrumu?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• kilo almak istemiyor musun hocan haklı ve sadece kol çalışarak kol kası daha az sürede yapılır bütün vücudunu çalıştır kolların daha hızlı gelişir

0|1
    0|0
    • Bütün vücudu çalışıyorum ama kolu daha çok çalışıyorum ama kiloyu kas olarak almak için ne yapmam lazim

• İşte o konuda çok sıkıntı yaşıyorum agirligi hiç arttiramiyorum yani 3 set normal yapayım ondan sonra ağırlığımi arttirayim?

• bilmen gereken öyle çok bilgi var ki kendin internetten araştır olur mu herkes farklı bişey söyler ama kendin doğruyu bul sana birini tavsiye edebilirim youtubeden kenzo var onun videolarını izleyebilirsin kendini motive et kaldırabildiğin kadar ağır kaldır ve unutma ki kaslar dinlenerek büyür yani sporunu gün aşırı yap kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Genişler bro

0|0
    0|0
  • Kilo alacaksın tabi ama kilo yu kas olarak almak önemli önüne geleni yeyip kilo almaktan bahsetmiyor

0|1
    0|0
    • Peki kas olarak almak için ne yapmam gerekiyor?

• Protein ağırlıklı yiyeceklerle besleneceksin, tabi bunun yanında yararlı karbonhidrat alıp antrenmanlarını ona göre düzenlemen ve yapman gerekiyor

• Evet doğru. :)

0|0
    0|0
  • doğru

0|0
    0|0
  • protoin tozları satmak için yapar bazısı. çok sıska değilsen gelişir. şınav çek bol bol.

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...