Lig henüz bitmediği halde bazı Fenerbahçeliler neden kendilerini şampiyon olarak görüyorlar?

Oynanacak 3 maç daha var, Beşiktaş 3 puan farkla önde ve şampiyonluk konusunda mutlak favoriler.
Buna ragmen kimi Fenerbahçeliler neden kendilerini şampiyon olarak görüyorlar? Bunun mantığı nedir? Biri açıklasın lütfen.

1|1
3|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Onlar bunu hep yapıyorlar, kendi hallerine bırakmak lazım :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Şampiyon olmadan kutlama yapmak genlerinde var , bursadan gol haberi mi var :)

1|1
    0|0
  • Bunun tam tersi Beşiktaşlılar yapsa bunu bir nebze hak veririm ama yine erken daha derim Fenerlilerin ya da medyanın yaptığı ya da yapmak istediği algı operasyonu tutarmı tutmazmı bekleyip görelim.

1|0
    0|0
  • Hiç sevmesemde Ahmet Çakar müthiş bir tespitte bulundu lopipopçu dedi bunlara ehe:/

1|1
    0|0
  • Sadece psikolojik baskı oluşturmaya çalışıyorlar.
    Yoksa Bjk işi bitirdi sayılır...

1|1
    0|0
  • Çünkü mallar da alışkanlık yaptı şampiyon olmadan kutlama yapmak :D son hafta görün siz Beşiktaş şampiyon olacak ama gene kadıköy de kutlama var :D

1|1
    0|0
  • 2-2 mi 2-2 mi

1|0
    0|0
  • Genelleme neden yapıyosun güzel kardeşim. Koyu bir fenerbahçe taraftarıyım Şampiyonun ne olacağı belli değil sen bunu diyerek tartışma yaratacak bir soru açıyosun algı yapıyosun millet bu dediklerin üzerine yorum atıyor. Yapmayın şöyle bir ya

0|1
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum kardeşim.

• Genelleme yapsam bazı fenerbahçeliler yerine sadece fenerbahçeliler ya da tüm fenerbahçeliler derdim.
      Sen önce soruyu ve yazılanları iyice bir oku, sonrada gel burda annen yaşındaki insana güzel kardeşim diye başlayan yorumlar yap

• beşiktaşın son yıllardaki istatistiği ve fenerin bir şeylerden umuda tutunması

0|0
    0|0
  • onlar alışık çünkü 2-2 mi deyip stad yakmalara boşver öyle takılsınlar:)

1|0
    0|0
  • Anormallerde ondan

1|0
    0|0
  • Gayet iyi niyetle yaptığım görüşümde Gizli üyenin yanında yaşının yazısını görmediğim için saygısız ithamı edilmiş laf atıp engellenmiş bulunmaktayım. engellemeden bir söz hakkı verirsin konu açığa çıkar ondan sonra ne olur ne edilir kararını verirsin. Ben bu sorunun tartışma ve polemik yaratılma amacı güttüğün düşünüyorum görmedim kusuruma bakmayın ama engellemenize şaşırdım şayet bile bile kötü bişey demem. - BirİzmirBeyefendisi

0|1
    0|0
  • Olcaz cunku

0|0
    0|0
  • Çünkü g. saray yenmek zorunda yoksa avrupa'ya gidemiyecek 2 sene tabi sizde iyi alıştınız diğer takımların size yatmasını ama bu sefer öyle olmayacak sneijder 2 tane atacak ve sizin şampiyonluk hayalleriniz bitecek

0|0
    0|0
    • yensede gidemeyecek yenilsede gidemeyecek. sen osmanlıyı geçeceklerini mi sanıyosun? bu sadece sizin oluşturduğunuz bir algı. Gs neden bizi yensin? bizi yense avrupa garanti mi değil? ama sizi kupada yense garanti? sonuç olarak bizi değil sizi yenmek zorunda. ayrıca 4. yıldızı size taktırmak istemyeceği içinde kasmayacak.. hadi diyelim kastı. istediği kadar kassınisabaha kadar kassın yine çakıp geçeriz.

• bunun adı inanç bebeğim :)

0|1
    0|0
  • bjk be konya oynuyacakya ondan konya yenebilir

0|0
    0|0
  • sana faydası ne bacı?

0|1
    0|0
  • Beşiktaş çünkü final takımı değil hep götürür ve sonunda ikram eder

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yok algı yaratma.

0|0
    0|0
    • Uzaydan gelmedin herhalde. Sabahtan beri burada kimi fenerbahçeliler "şampiyon olduk" diye yorum yapıyor, sorular açıyorlar.

Kızlar Ne Diyor 2

• Belli olmaz bu isler

1|0
    0|0
  • Çünkü olmayan şampiyonluğu kutlamak gibi huyları var
    Bkz:Bursadan gol haberi mi var...

1|1
    0|0
Yükleniyor...