Ekonomi kategorisi açılsın mı?

link bu sorudan feyz alarak alarak hazırladımbu anketi yönetim den isteğim bence siteye ekonomi ile ilgili bir kategori açmaları çok mantıklı olur ve bence de iş yapar çünkü:sitenin çoğunluğu yetişkin insanlar ve paralarını idareli harcamak zorundalar ,öğrenci zaten zibil burda öğrencinin de en büyük derdi para ,bayanlar sitemizin göz bebekleri sürekli para harcamaya meyilli oldukları için böyle bir kategori onlar içinde çok anlam katar mesala bir avon allığı beşiktaş da nerde en ucuz bulurum örn ,daha bunun bir çok şey biz genç girişimcilere yardımcı olur fikir paylaşımın da sözün kısası buraya bir ekonomi kategorisi gerekli

• Ekonomi kategorisi açılmalı
    25% (1)50% (1)33% (2)Oy Ver
  • Ekonomi kategorisi açılmamalı
    50% (2)50% (1)50% (3)Oy Ver
  • Yönetim bence bu işe odaklanmalı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hiçbiri
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Farklı fikrim var(açıkla o zaman) :)
    25% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Ekonomi uzmanıyım eğer böyle bir başlık açılırsa, güncel olayların konjektürdeki dalgalanmalara etkilerini yazarım sürekli, insanlar bu başlığa adım atmaz uyarayım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yetişkinler fazla da bir o kadar da teneke fazla. Ekonomi tutmaz bu sitede.

0|0
    0|0
    • haklısın matçı tutmaz ama ondan sonra aşk mı para diye soru gelir para derler ama paranın ne olduğunu nasıl kullanıldığını bilmezler paranın ismini koyamadıkdan sonra ben öyle paranın otuna koyuyum

• kızım sen bir alemsin yyaaa

• Gerek yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ekonomi kategorisi açılmalı

0|0
    0|0
  • Kültüre giriyor, olmasa da olur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...