Boy kilo sorunu?

Arkadaşlar benim boyum 1.82 Kilom 60 Fitness a gitmek istiyorum arkadaşlarım ve ailem önce kilo al diyolar sizce bu kiloda olmaz mı ben normalde kilo alamıyorum belki fitness sayesinde alırım diye düşünüyorum ama ailem tam tersini düşünüyo daha da kilo verirsin diyolar sizce napıyım?

Güncellemeler:
Arkadaşlar benim boyum 1.82 Kilom 60 Fitness a gitmek istiyorum arkadaşlarım ve ailem önce kilo al diyolar sizce bu kiloda olmaz mı ben normalde kilo alamıyorum belki fitness sayesinde alırım diye düşünüyorum ama ailem tam tersini düşünüyo daha da kilo verirsin diyolar sizce napıyım?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• ne cahil insanlar var sporu sadece kilo vermek zannediyorlar kusura bakma ama. kilo alma programları da mevcut beslenmene antrenmanına dikkat edersin kilo alır iyi bir fiziğe kavuşursun ailene anlat bunu bol şans

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• boy ve kilo arasında fark var gerçekten ama yinede sağlıksız olduğunu söylemek güç ama yinede bir 65 lere gelmeye çalış ilk hedef, fitneste niye kilo alacagını düşünüyorsun anlamadım çünkü vucudunu derlersin toparlarsın bu doğru ama kilo niye alınır bunu anlamadım, yapmak istiyorsan git 5-6 ay sonra gene düşünürüsün ne yapacağına karar verririsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fitnessa başla bulur hocan sana bir çözüm 👍

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Doğru düşünüyorsun fitness yaparsan kilo alırsın ek takviye karbonhidrat al günde idmandan önce ve akşam yatmadan önce iç imkanın var kreatin de al iç kilo alır hacim kazanırsın daha sonra da protein kullanmaya başla bca desteği de olsun offf off uçarsın tabi ideal ölçülere kiloya 1 yılda anca ulaşırsın

0|0
    0|0
    • Aynen ilk sene karbonhidrat kullanıp 70-75 kiloya çıkmaya çalışıcam tabi sporumuda yaparak 2. sene protein tozuna başlayabilirim heralde :)

• Ne yaptın be abicim hacim aldığın an kullan protein gainer zaten 3 ayda şişirir seni kilo aldırır

• İdeal kiloma ulaşırsam 3 ayda neden olmasın :)

• Mukemmel bence

0|0
    0|0
  • Spor yap sonra ardından direk yemek ye hemen kilo alırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...