Sizce bu durumda ne yapılmalı?

Arkadaşlar, lütfen bir göz atın! Facebook'ta bitane albüm'üm var oraya sadece arkadaşlarımla foto yüklüyorum ve bir gün eski bir arkadaşım (erkek) çok güzelsiniz kızlar diye yorum atmış bide bikaç tane de öpücük koymuş ben yorumu sadece beğendim ama geri bir cevap yazmadm artı ben bo arkimle çook uzun zamandır da konuşmuyorum anca yolda selamlaşıyoruz nette konuştuğumuz dahi yok. O albüme dün ben 2 resim yükledim arkadaşımın bir de benim. Çıktığım çocukla farklı ülkelerdeyiz ve o burda konuşulan dili anlamıyo bu yüzden eski arkimin yaptığı yorumu tercüme edemedi ve o yorumun benim fotoma yapıldığını gördüğünü söylüyo oysa ki o yorum 18 ocak'ta yapılmış ben ise resimeri dün yükledim. Yorumu sildirdi daha sonra o yüklediğim iki fotonun kalitesi iyi değildi onları da arkadaşm sildirdi ve ikisine de hiç kimse yorum yapmamıştı ama hem yorumu hemde fotoları sildiğim için doğruluğumu ıspat edemiyorum.. Allah'ın adını ağzıma alarak benim alnım ak dedim o yorum albümeydi dedim şimdi de neden yorumu zamanında kaldırmamışım diye tavırlandı, ya farkında bile değilim gerekirse o çocuğu da silerim dedim oda yatmaya gitti. Mesaj attım bana inanmadığın için kırgınım aramızı düzeltmeye çaba göstereceğine sen kaçıyosun falan dedim oda uzatma dedi en son bana ve bende daha sonra hiçbir şey yazmadım. Sabahtan beri hiç yazmıyo nete bile girmemiş, kırgın olan benim çünkü doğruyu söylüyorum ama bana inanmıyo oysa ki arkadaşlarım da şahit ama farklı ülkeler malum konuşsalar bile anlaşamazlar dil bilmedikleri için yani arkafdaşlarım ve çıktığım çocuk. Sizce ne yapmalıyım bu durumda? Artı o nerdeyse 30 yaşında böyle davranması çok saçma değil mi?

Şimdi'den zaman ayırıp okuyan ve yorum yazan herkese çok teşekkür ediyorum.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 30 yasında ıse saçmaa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• soru çok uzun kimse okumaz ..mesala ben.. bence özetleyip sorarsan baya bir cevap alırsın...

1|0
    0|0
    • özetlemeye çalıştım ama hani gözden kaçırılmaması gereken bazı detaylar var bu yüzden uzun oldu :/ aslında uzun soruları pek kimse okumuyo malesef ama lütfen bir göz atar mısın?

• sen haklısın !

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle, yorum yapan kişi albüme yorum yaptığı için fotoğraf yükleyince yaptığı yorum tekrar gündeme gelmiş. Ama bence gönlün rahat olsun abartılacak bir durum değil,erkek arkadaşın trip atmaya yer arıyor gibi.

1|0
    0|0
    • Evet sanırım öyle peşinden koşturmaya çalışıyo.. yorum için çok teşekkür ediyorum :)

• Rica ediyorum:)

Yükleniyor...