Galatasaray - Beşiktaş maçına Beşiktaş taraftarlarınında alınacak olmasını nasıl karşılıyorsunuz?

Her iki kulübünde bu maça istinaen rakip takım seyircisinin stada alınmasına rıza göstermesiyle,
Beşiktaş taraftarı, alınan kararla Galatasaray - Beşiktaş derbisini Ali Sami Yen Arena'da izleyebilecek.

İl Spor Güvenlik Kurulu, hafta sonundaki Galatasaray - Beşiktaş maçı öncesi yaptığı toplantıda deplasman yasağını kaldırma kararı aldı. Bu karar sonrası hafta sonunda Arena'da oynanacak Galatasaray - Beşiktaş derbisinde konuk ekip taraftarlarının da stada girme imkanı doğdu.

Ali Sami Yen Arena kapasitesinin yüzde 5'lik bölümüne denk gelen 2800 koltuk Beşiktaş taraftarı için ayrılacak.

1|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu haberi bende okudum nette, doğrumu bilmiyorum ama çokta farketmiyor.
    Galatasaray - Fenerbahçe maçında pek çok Beşiktaş taraftarı vardı, üstelik Beşiktaş formaları giyerek gelmişler ve Galatasaray taraftarlarıyla beraber oturuyorlardı. Burda fotoları bile paylaşılıp sorular sorulmuştu.
    Buna ses çıkartmayan Galatasaray taraftarları, bu maçtada Beşiktaş taraftarlarının olmasına birşey demez. Yanyana bile otururlar

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İyi olmuş. beşiktas taraftarı zaten o stada bir şekilde girecekti

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• GS FB maçındada yanımızdalardı zaten sorun yok hatta Beşiktaşlı arkadaşlar 3lü çektiriyordu bize :D Şimdide hem Fenerliler hem Beşiktaşlılar olur yine sorun yok ama Galatasaray kendi için çıkıp oynar Fenermiş Beşiktaşmış umrunda olmaz yenerse yener olmazsa olmaz futbol bu bu karara eğer doğruysa ben doğru bulmadım en aızndan 3 maç kalmış seneye kaldırsalardı.

0|0
    0|0
  • Boyle birşey imkansız , bizim ülkemiz deplasman yasağını kaldırmaya hazır değil

0|0
    0|0
  • ilk kez senden duydum deplasman yasağı var diye biliyordum, sanmıyorum taraftar alınmaz bence çünkü ilk maçta gs taraftarları gidememiştir mantik gereği ve eşitlik gereği onlarında gidememesi lazım ama anlaşırlarsa iki kulup gitmelerinde sakınca görmem kendi bilecekleri iş sonuçta ama fikret orman ilk stadı açıldığında bursa taraftarı gelmek istediğinde bizde ilk maça gidememiştik seneye demişti, umarım yemez bu lafını :D

0|0
    0|0
  • iddadan zengin olmak isteyenler iy 0 ikinci yarı 2
    paranınb dibine vurmak isteyenler iı 1 ms 2 oynasın

0|0
    0|0
    • arı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Beşiktaş taraftarının TT Arena’da oynanacak Galatasaray-Beşiktaş derbisinde tribünde yer alabileceği bilgisi doğru değildir. Bugün yapılan İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında tribünün deplasman taraftarına açılması gündeme dahi gelmemiştir."

yalanlandı

• SON DAKİKA: Galatasaray - Beşiktaş maçı beşiktaşlıların isteği üzerine Vodafone Arena'da oynanacak.
    ( bahsettiğin yasak kaldırma haberi yalanlandı unifeb trollemiş)

0|0
    0|0
  • şikenin alenen yapilmasi demektir

0|0
    0|0
  • Geri kalan taraftarlar dışarda bekliyor olacak. Staddayız bu senede şampiyonuz 🙌

0|0
    0|0
Yükleniyor...