Sizce Bjk Türkiye 'de kaçıncı büyük klüp?

Sizce Bjk kaçıncı büyük klüp. Bence 1Fener bahçe 2 Gs 3 Bjk sizce.

• 4.
    11% (2)9% (3)9% (5)Oy Ver
  • 3.
    47% (9)71% (24)62% (33)Oy Ver
  • 2.
    21% (4)20% (7)21% (11)Oy Ver
  • Sonuncu.
    21% (4)0% (0)8% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş seni ne kadar korkutarak büyüklüğünü göstermiş aslında :) Hergun fake hesap açıp sadece Beşiktaş a sallamakla vaktini geçiriyorsun. Diğerleri nerede gs fb?

Büyüklükten kasti kupa ve yildiz olanların statları bom boş taraftarları sadece beddua ediyor

Büyüklüğü şanlı şerefli geçmişine bağlı olanlar her zaman takımlarının yanındalar

0|4
    0|0
    • Sen Beşiktaş'ın büyüklüğünü şanlı şerefli geçmişine bağlamışsın eyvallah da birader Galatasaray veya Fenerbahçe'nin övündüğü kupa ve yıldız sayılarına büyüklük anlayışınız bu mu demişsin. Kupa ve yıldızlar da acaba şanlı geçmişlerden kaynaklanmıyor mudur bunu hiç düşünmemişsin. Biz kupamızla yıldız sayımızla övünürken aslolarak geçmişimizle övünmüş olmuyor muyuz? Sorgulamaya davet ediyorum. @KurabiYe

• Ben de zaten senin kim büyük kim küçük diye bir davaya giriştiğini yazmadım ki iyi okursan 😀 @KurabiYe

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• Türkiyede ve avrupada aldığı başarılara göre kıyaslarsak
    1 Galatasaray
    2 Fenerbahçe
    3 Beşiktaş bunu ben değil Fenerli veya Beşiktaşlılarda söylüyor ama bırakalım artık bu büyüklük vs işlerini her takım kendince büyüktür o büyük bu büyük senin baban benim babamı döver misali :)

0|0
    0|0
  • Tertemiz 13 şampiyon luğu ile 3 şunu unutma iyiler genelde kaybeder yoksa BEŞİKTAŞ ın büyüklüğünü sorgulamak ahmaklık olur

1|2
    0|0
  • #ÇARŞI mız #STADYUM umuz yeter Emmioğlu ;) ♥

0|0
    0|0
  • Ahahah burdada 3. Ve 1. Şıkkının olmaması komedi

0|0
    0|0
  • 3. büyük kulup

0|0
    0|0
  • 1) Fenerbahçe