Hayattaki en büyük pişmanlığınız nedir, bu pişmanlıkla hayatınız nasıl değişti?

Hayattaki en büyük pişmanlığınız nedir, bu pişmanlıkla hayatınız nasıl değişti?

Güncellemeler:
zaman geri gelmiyor pişmanlıklar bize kalıyor...

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Pişmanlık zaten başa bela.

0|0
    0|0
  • Keşke öss tercihimde son gün 8. ve 9. tercihi değiştirmeseydim. Mis gibi adana akşamında göle nazır okumak varken, iki insan görüp sosyalleşebilecekken sap gibi gittik antep'e de ne oldu. Hayatım o noktada kırıldı. Aklımı...

0|0
    0|0
    • kötü olmuş gerçekten ama kısmett...

• 8 yıl geçti hala tüm üni hayatım ve sonrasındaki halimi oraya bağlıyorum :/ Ahh ahh.. dün de kpss de son dakikalarda tercihleri değiştirdim. Yine aynısı olursa.. Bir daha asla değiştirmicem. Sözel sorudaki aklına ilk gelen doğrudur taktiğini uygulamayı düşünüyorum :D

• ewt akla ilk gelen doğrudur hep:)))

• Verdiğim değeri haketmeyen zalim birini sevmek.

0|0
    0|0
  • keşke dememek için pişman olmamak için içimde tutmam hiçbirşeyi.

dilime gekliyorsa söyler aklıma geliyorsa yaparım

0|0
    0|0
  • lisedeki en büyük aşkıma hatta tek aşkıma açılamamıştım halbuki o da bende seviyordur arada başka şeylerde vardı bu yüzden bu kadar psikopat oldum(yavru kedileri çöpe atıp kapağı kapatıyorum)

0|0
    0|0
  • o an hep en iyisini yapmaya calıstıgım icin iyi oldu o an ama sonra baktıgımda daha iyisini neden yapmadım diye hep soruyom kendime ama pismanlık derecesine kadar yok :)

0|0
    0|0
  • pişmanlıklar olabilir ama büyük bir pişmanlığım yok. Belki lise 9.sınıfta aldığım karar benim ileriki yıllarımı etkileyen bir karardı ama şuanki halimle de mutluyum.

0|0
    0|0
  • pişmanlığım olmadı. ders cıkardığım oldu. pişman olacak bşiey yapmadım.

0|0
    0|0
  • Belkilere çok geç sahip olmak

0|0
    0|0
  • hayattakii en büyük pişmanlığımı daha yaşamadım

0|0
    0|0
  • yokkk yaptıklarımın arkasındayımm...

0|0
    0|0
  • sınırlenıp duavar yumruk attıgım ıcın pısmanım duvar daha saglammıs

0|0
    0|0
  • vatandaşın birine çok güvenmek

0|0
    0|0
  • birine 2 sene boyunca platonik kalmak ve açılamamak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• niye daha çok çalışmadımmmm

neden

niçin

amacım neyd

neye güvendim

salaklık işteee

kendim kendim buldummm

gül gibi sararıp soldumm eyvah eyvaaaahhh

0|0
    0|0
  • allah şürüler olsun şu yaşıma geldim arkama dönüpte hiç pişmanlık yaşamadım çünkü ben 2 kere düşünüp birkerede herşeyi yaparım o yüzdende pişnam olmam pişman olupta aglayacagıma 2 3kere düşünürüm herşeyi..

0|0
    0|0
  • voleybolu bırakmaktı o aralar bu kadar mantıklı düşünemedim ve takımdan çıktım şimdi ise çok pişmanım

0|0
    0|0
  • Çok büyük bi pişmanlık yaşamadım allah kimseye yaşatmadım. Ama zamanında annemle tartışıp onu üzdüğüm için pişmanım bu benm için en büyük pişmanlık derecesinde

0|0
    0|0
  • pişmanlığım yok

0|0
    0|0
  • kolji bırakıp düz okula geçmekti.şimdi çok farkli yerlerde olabilirdim:(

0|0
    0|0
    • o zaman ki düşünceler farklıydı tabi onun pişmanlığı...

• koleje gitmistim bende ama burslu :D zibidi dolu bi er yaw o kadar cins arkadaslarım olduki igrencti param olsaydı duz okuyacaktım ben ama iste para olmayınca kkolajin 3 kurus bursu ile kullanıldım acıkcası...

• gerçeklerı gordugum halde gormemezlıkten gelmıstım zamanımı bosa kaybetmıstım tek pısmanlıgım budur

0|0
    0|0
  • Çok büyük bir pişmanlık yaşamadım.

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...