Kendınızden uzun kız

benım baktıgım zaman bana bakmaya calısan sureklı gozu bende olan bır kız var ama kızın benı sevdıgını sanmıyorum ılk baslarda sert bakıyodu amaşu anoyle degıl bır kere bıle konusmadım onda konusmaya calısmadı. bu kızın derdı ne olabılır sessız pek konuskan degıl ama cok guzel efendı bırı bende onun huylarına yakın bırıyım ama yanına yakısmam benden uzun ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
benım boyum 1.78 o 181

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

• benden uzun bir kzla ben de çıkmazdım ama 182 den uzun bir kız zor olurdu heralde ya :D

0|0
    0|0
    • dediğim gibi hala benden kısa :D ya 3 cm den bişi olmaz seviyorsan çı bizim lisede bir çocuk vardı 168 di çocuk messi gibi tıfıldı :D kız 186 dıydı 2 yıl çıktılar

• kabul edecegı ne bellı :DD

• eder eder senden iyisini mi bulcak :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Sorun olmaz.Önemli olan kalplerin yolu boyların değil...

0|0
    0|0
  • Aman dert ettigin 2-3 cm olsun geçer gider ki sen de altı destekli ayakkabılardan giyersen aynı bit olursunuz kızdan hoşlanıyorsan kaçırma derim.

0|0
    0|0
    • hoşlanıyorum. ama tek boy degıl mesele o cok cok guzel huyu suyuda oyle oyle bırı benı sevebılırmı

• Sever neden sevmesin belki o da aynı şeyi senin hakkında düşünüyordur.

• Cok fazla fark yokmus

0|0
    0|0
    • evet ama aynı oolsa bıle kızlar sevmıyor

• Onun boyu kac seninko kac ?

0|0
    0|0
  • Adım atmasını beklemiyorsun heralde sende bakıyomusun diye deniyodur şimdilik.

0|0
    0|0
  • Her şey dış görünüş değil . Belki de hayat arkadaşın o kızdır .

0|0
    0|0
    • oylede toplumda bazen var boyle tabular kırmak zordur erkekegın boyun kızdan uzun olcak derler

• benim için sıkıntı yok zaten kıza sureklı baskı yaparlar aılesı arkadasları emınım

• Belki de ..

• Ne kadar uzun senden? Aynı boyda da olabilirsiniz sana uzun gelebilir, aynı boydaysanız kızlar daha uzun görünürler.Kız senden hoşlanıyor ama boy yüzünden senin ona bakmayacağını düşünüyor olabilir.

0|0
    0|0
    • eminmisin

• aynı işyerindeyiz ,30 yaşındayım ben

• hımm. bende üniversıte okuyorum kızın senın gıbı oldugunu demedım ben bende o erkek gıbı dusunuyorum kendımle ılgılı bır sıkıntım yok cok sukur yakısıklıyım fızıgımde ıyı ama kız cok cok guzel bu yasıma kadar gordugum en guzel kız guzellıgıde zaten benım ıcın onemlı degıl zaten sessızlıgıne asık oldum gulusune agırbaslı olusuna boyle bır kız etrafındada o kadar yalakası varken neden benı sevsın senın durumunda zor ama sen acılmayı denesen?

Erkekler Ne Diyor 1

• şahsen ben olsam benden uzun bir kızla çıkmazdım ama her şey dış görünüş değil.Muhabbet etmeye çalış kızın konuşmasından,gidişattan anlarsın oluru var mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...