Mario Gomez Beşiktaş'tan ayrılıyormuş ne düşünüyorsunuz?

Mario Gomez Beşiktaş'tan ayrılıyormuş ne düşünüyorsunuz ?

Ligde her takımın canını yakan Mario Gomez gidiyormuş ne düşünüyorsunuz? :))

http://www.hurriyet.com.tr/mario-gomez-besiktasa-veda-ediyor-40098310

1|1
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Kulüpten resmi açıklama yapılmadığı sürece böyle bir habere inanmam. Ayrıca da takımdan ayrılacağını sanmıyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hafta içi Beşiktaşli oyuncular tekme tokat kavga etti diye çarşaf çarşaf haberler yapıldı
    Dün trt de ciddi ciddi Beşiktaş hangi maçta puan kaybeder diye anket vardı.
    Bugün de Gomez gidiyor diye haberler yapılıyor

Cok acıtacak şampiyonluğumuz çoook

Fenerasyon gazeteleri Gomezi Töreyi hergun başka takıma göndererek , Beşiktaş in şampiyonluğundan duydukları endişeyi ortaya seriyorlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Başkası gelir yerine

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Almeida gitti Ba geldi. Ba gitti Gomez geldi. Gomez giderse Agüero gelir, Torres gelir, olmadı Eto'o gelir. Sıkıntı yok.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş'ın şu an ki oyun stilinde Cenk Tosun'da banko oynasa o da 25 gol atardı... Ben maçları izliyorum ve gomez'in en büyük avantajı çok pozisyona girmesi herkes onun üzerine oynuyor ve Beşiktaş gerçekten çok pozisyona giriyor. Öyle kişisel becerilerle atılmış golü çok yok. Yani uzun kafın kısası Beşiktaş yokluğunu çok hissetmez.

0|1
    0|0
    • 25 biraz fazla olur ama 20 atabilirdi. Gomez bazı gollerini çalım yeteneğiyle attı. Cenk'in çalım yeteneği 0 ama sırtı kaleye dönükken şut çekebilen birisi

• Gomez cevabini bacagini gostererek vermis...

pbs.twimg.com/media/Chgp33vVEAAcOb0.jpg:large

0|2
    0|0
  • gazetelerin yazdıgına bakma ama adamın üzerinde ölü topragı vardı bizim ligimiz parlattı o bir gerçek, böyle futbsolcular varsa gelsinler parlatak dimi ama :D

0|1
    0|0
    • Ölü toprağı demeyelim. Sakatlıktan yeni çıktı toparlanıp eski formuna tekrar ulaşmasına yardımcı olduk diyelim :) Kıskançlar ne haber yapıyor ama..

• Bu yaştan sonra nereye gidecek ki 31 yaşına geldi. Bende 1 yıl daha oynayacağını düşünüyorum sonra da Çine satarız :)

• doğru diyorsun olabilir

• Türkiyenin 3. byük takımın da kim kalmak isterki. Derbileri bile derbicik diye geçen sadece Anadolu klüplerini yenen takımda kim kalmak isterki.

0|0
    0|0
    • Soruyu bile idrak edememişsin :))) Senin 3. gördüğün takım namağlup şampiyonluk yaşadı, statsız şampiyonluk da yaşayacak. Kötü zamanları geride bırakıp 10-15 sene sonra yıldızları sayıyoruz anlaştık mı?

Yükleniyor...