Zamanı ileri sarsanız ne zamana gidersiniz?(Fantastik Soru)

Düşünün birisini deli gibi seviyorsunuz.Ondan ayrılmak aklınızın ucundan bile geçmiyor.Hayatızıda tamamiye onunla kurmak istiyorsunuz.Sizde bir yetenek var sadece bir kere hayatınızı ileriye alıp gelcekte ne olduğunu 24 saatliğine öğrenebiliyorsunuz sonra normal zamana geri dönüyosuz.Sizde bu yeteneğinizi kullanıp düğümüz nasıl olcak diye zamanı ileri alıyosunuz... Bir bakıyorsunuz ki başka birisyle evlenmişiniz.Sizde o kişiyi bulduktan sonra böyle bir yetenğiniz olsa bu riski göze alıp geleceğe bakarmıydınız?O olmadığını öğrendiğinizde normal zamana dönünce ona karşı tavrınız ne olurdu?Yada bu hikayenin dışında zamanı ileri alsanız nereye giderdiniz?

• Gerdek geceme gitmek isterdim
    12% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • Ölmeden önceki o son güne gitmek isterdim.Yanımda kimlerin olduğunu bilmek isterdim
  • 1 ay sonraya gider maç sonuçlarını tek tek ezberler zamanıma geri döner paraya para demezdim
  • Hayatımda en mutlu olduğum zamana gitmek isterdim.O zaman ne yaşadığımı bilmek isterdim.
    25% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
  • Niye kendi zamanımda bir yere gideyim.1000 yıl sonraya gider dünya nasıl bir hal mış onu öğrenirdim
    39% (3)100% (1)45% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İmla hataları için şimiden herkezden özür dilerim cevap veren arkadaşlara teşşekür ederim :)
:) yorum yazan arkadaşlara teşşekür ederim.Bu arada kimse gerdek gecesine gitmek istemiyormuş :D

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• hmm zamanı ileri alsam cennete mi cehnnememi gideceğime bakardım. cennete her şey yolunda cehennemse geri döndüğümde imana gelirdim xD

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• <3 1000 yıl sonra <3

0|1
    0|0
  • hayatımdaki an mutlu zamana gideyimde azıcıkta olsa güldüğümü göreyimm...

0|1
    0|0
  • Dunyanin sonunun geldigi gunden bir ay onceye gidip teknolojinin ne kadar gelistigine bakarim

0|1
    0|0
  • Hayatımda en mutlu olduğum zamana gitmek isterdim.O zaman ne yaşadığımı bilmek isterdim.

0|1
    0|0
  • Şöyle bir 1 sene sonrasına gitsem tamamdır :D

0|1
    0|0
  • Gerdek geceme gitmek isterdim

0|0
    0|0
  • Bi 3-4 ay sonrasi yeter.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• gelecegi bilmedigimiz için hiç bir yere gitmem belki de 1 hafta sonra ölüyorsun 1 ay sonrasına alıyorsun o zaman ölmüş oluyorsun nasıl geri dönebilirsin ?

0|1
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...