Gunaydınn, pazar sabahı yanınızda kımınle uyanmak ısterdınız:)? Ilk tepkınız ne olurdu?

Sabah gozunuzu actıgınızda yanınızda bırı var, bunun kım olmasını ısterdınız, ılk tepkınız ne olurdu, ne soylerdınız yanınızdakı kısıye?:)

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• megan fox la uyanip makyajsiz halin hic guzel degilmis demek isterdim. ordan hizla uzaklasip kahvaltiya angelina jolieyle bulusmak uzere uskudara gecer, ogle yemegi icin jennifer aniston'la plan yapmaya baslardim

0|0
    0|1
  • kaynımla

0|0
    0|0
  • hayata gözlerini sevdiginin kollarında acmak gibisi var mıuyandıgıma ve sevdgimin yanımda olmasına sükreder öperek uyandırırdım

0|0
    0|0
  • Pandora ile.

Tepki olarakta : " link "

0|0
    0|0
  • sevgilimle uyanmak isterdim ama malesef yurtdışında şuan ne söylerdim:kalk kahvaltıyı hazırla derdim:D

0|0
    0|0
  • Dün ayrıldığım sevgilim olsun isterdim ve uyandığımızda ben Allah'ın sevgili kuluymuşum ki seni, bana hediye etti derdim.

0|0
    0|0
  • ''Sen bir s!rtüksün.''

0|0
    0|0
  • sevdiğim kadınla tabii ki

0|0
    0|0
  • annem olsun isterdim...olsa çok şaşırırdım çünkü öleli 22 yıl oldu :(((((

0|0
    0|0
  • Kate upton olmasını isterdim.uyandığında yatağına kahvaltı götürürdüm yanında bir de gül

0|0
    0|0
  • Kahvaltı yapalım mı olurdu. ( sen kahvaltıyı hazırla bem geliyorum )

0|0
    0|0
  • sevecegim biriyle

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kızla :(

0|0
    0|0
  • eski sevgilim olsa çok ıyı olurdu hiç bişe söylemezdim azını burnunu kırardım

0|0
    0|0
    • ıhanet ecelıyle olmesını beklıyorum bı olsun seymen fm ı açıp kurban kesıcem kırk gün eylencez sende davetlısın

• Demek ıhanet olmez oylelerı kotuye bısey olmaz

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgilim...sevgilim...canim sevgilim..bu gun sabah kalktigimda yagmur yagiyordu...cok guzel...toprak kokusu...ben cokseverim..sevgilim daha cok seviyor..telefonla konustuk,bir birimize ozlemimizi anlattik...bu yagmurlu havada bir birimize sarilip uyumayi cok arzuladik..ama sevgilim ise gidiyordu,bense cumartesiler calismiyorum...bu zaman hayaller devreye gecti..sevgilim yagmurlu havadan dolayi isden geri geldi..usulca yanima sokuldu...bana sarildi..onun simsicak nefesiyle uyandim..ben onu cok seviyorum yaa...O"nu veren Rabbime sonsuz sukran...

0|0
    0|0
Yükleniyor...