Rasim ozan kütahyalı?

Rasim ozan eğer galatasaray besiktaşı yenerse dk 85'de taraftarlar sahaya atlasın dedi. bu adamın şu an ceza falan alması lazım değilmi? böyle holiganlıkmı olur. ben bunun gsli falan olduğunuda sanmıyorum kendi takımına ne olursa olsun çöp tenekesi diyen biri. tek derdi fenerbahçe olmuş dengesizin. birgün fena dayak yiyecek iyi kudurdu.

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• şu öküz gibi bagıran adam mı o :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Boş adamdan boş laflar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• oooo hocam cok tehlikeliii

0|0
    0|0
  • Boş kafa o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eğer öyle birşey dediyse Beşiktaşa yatın fazla kasmayın yenmeyin demeye getirmiş arkadaş sen kendi takımınla uğraş sen olamamışsın bırak Beşiktaşı Fenerbahçeyi kim olursa olur tabiki futbol olarak hakeden Beşiktaş ama böyle söylemler yanlış.

0|0
    0|0
  • Ya o programı ciddiye alıp sahaya atlayan adamın akıl sağlığı yerinde değildir. Yaptığı yanlış tabi ulusal kanaldasın ne söylediğine dikkat edeceksin.

0|0
    0|0
  • Olum onları taksalardı ohoo dhdhjdd

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum o dalkavuktan herşeyde çıkıyor siyaset magazin spor. bir ara gs atkısı takmıştı sonra beşiktaş şimdi fenerli olmasına şaşmam

0|0
    0|0
  • politik olarak hiç sevmediğim biridir ve eşide nagihan alçı tam bir iktidar yalakasıdır pislik heriftir, askerliğide paralı yaptı toplanıp dövek la bunu :D

0|0
    0|0
  • Medya maymunu ya o adam. fenerliyim ama komedi bir adam izlerken gül gül yarılıyorum laflarına hoydaaaa hohsıaahah oooo hobaa esneme falan tam trol ahaha

0|0
    0|0
  • Provakasyon

0|0
    0|0
  • Kaale bile almamak lazim

0|0
    0|0
  • Şöyle adamlar hangi sıfat veya sıfatsızlıkla çıkıp tv'lerde falan program yapıyor veya programlara dahil oluyor bir türlü kavrayamıyorum..

0|0
    0|0
  • Onlar ceza almazlar.
    Ayrıca gs bizi zaten yenemez boşuna konuşmuş.
    Hükümet arkasına sığınıp konuşuyor o lavuk ama alırlar bir gün ifadesini

0|0
    0|0
Yükleniyor...