Evlendiğinizde kayınvalidenizle değil de kendi validenizle yaşar mısınız?

Evlendiğinizde kayınvalidenizle değil de kendi validenizle yaşar mısınız?

İlk başta saçma gelecek ama kayınvalidenizle yaşar mıydınız sorusuna verilen yanıtlardan dolayı böyle bir konu açtım.

Kayınvalidesiyle yaşamayan kendi annesiyle yaşar mı evliliğinde?

Güncellemeler:
Bir Laf öğrenmişiniz ev üstüne ev olmaz düzen üstüne düzen olmaz basit bunlar.. Aşın kendinizi gerçekçi olun..

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• sadece evlılıkte degıl sımdı bekarım ve sımdı bıle annemle yasamak ıstemıyorum ve yasamıyorumda... esım olucak kısınınde ıstememesı cok normal cunku bende onun annesıyle beraber yasamak ıstemıyorum...anneler kotu oldugu ıcın degıl herkes kendıne bı hayat yasam kurmak zorunda...

0|0
    2|0
    • kalırsın sen evde daha söyleyim :)) ekonomik özgürlüğün var demekki annenle beraber yaşamıyosun doğru tahmin mi ? çalışmıyo olsan yerin neresi olurdu ?

• sonucta bı soru sordun buda benım dusuncem saygı duymalısın yargılama yapma...

• est. abla saygısızlık etmek istememiştim.

Kızlar Ne Diyor 7

• annemle yaşamakmı delimisin sen . kulaklarına pamuk tıkasan sesi yine duyulur hayatta susmaz hep azarlar ve laf sokarak konuşur .hiç memnun olmaz ve bana evlen diye sürekli baskı yapar. ben yaşayamam annemle aynı evde evlenirsem eşime de bu işkenceyi yaşatmam tabikii ..

0|0
    0|0
  • Mecbur bir durum olmadığı sürece, insanız sonuçda, hastalık, yaşlılık gibi mesela, dışında hayır. Bir çatı altında bir aile yaşar. Karı kocanında karşılıklı rahat etmesi için bu daha iyidir bence. Kuşak çatışması, biricik evladım muhabbetleri, ister istemez olacaktır.

0|0
    0|0
  • Hayir kalmam. Herkezin kendi düzeni olmali.

Ama eger saglik sorunlari varsa, yardima ihtiyaci varsa kalirim. Bu kaynana icinde gecerli :)

0|0
    0|1
  • hayır olmazzzzz

0|0
    0|0
  • hayır, ev ev üstüne olmaz !

0|2
    0|0
  • çok kötü bi durum olmadıkça istemezdim sanırım sonuçta evlenmişsin yeni bi hayatın olmuş ve tabiki de bu karar sadece benim verebilceğim bişey değil eşimin de aynı düşüncede olması gerek herşey karşılıklı.

0|0
    0|0
  • Kendi ailemden biriyle de esimin ailesinden biri ile de yasamam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O soruya verdiğim yanıttan dolayı cevabım net. Hayır.

Güzel bir laf vardır, ev ev üstüne olmaz. Validelerle ilgili değil bu.

0|0
    0|0
  • Terbiyesizliğin lüzumu yok! Saygı duymayacaksan soru sorma. Dileyen 20 kişi akrabası ile yaşar dileyen yaşamaz.

Senin gibi düşünce mi aşmış olacağız kendimizi? Evliyken kaç kere adam ağırladın?

0|0
    0|1
    • Bir de sağlık gibi durumları dikkate almıyoruz umarım!

• tartışmayın l.n piskopata bağlamayın beni

• Tortured ama harbiden saygı duydum sana gerçekten başkası olsa kavga ediyo olurduk takdir ettim seni abimsin.

• Yaşamam.

Daha mutfakta, banyoda, salonda, koridorda, hemen kapının eşiğinde, yatak odasında, yatağın yanında, yatağın üzerinde, yataktan banyoya giden yolda sevişmeyi planlıyorum.

1|0
    0|1
    • arkadaş biz aile diyoruz sen sevişme diyosun, ben odamda sevişirim fantaziyi annem yokken yaparım.

• Bak hala.. Kadın hayranlarımdan mesaj geldi diye seviniyorum bir an için. Bir bakıyorum yine siz.

• anladım şu benim profilime bi bakın tıklanınca açılıymu profil resmim açılmasın istiyom.

• aslına bakarsan çoğu kişi mümkünse ben almıyayım der. yanlız; şartlar gerektirirse kayınvalidem de olsa kendi annem olsa beraber yaşarım tabiki. sokağa veya huzurevine bırakacak değilim ya. tabi kendi adıma konuşuyorum..

0|0
    0|0
  • ilişkimde anne , valide, kaynana laflarını duymak istemem...

0|0
    0|0
Yükleniyor...