Leicester City şampiyonluğu hakettimi?

Leicester City şampiyon oldu ama bence hiç haketmediler neredeyse tüm maçlarını 1-0 kazanarak puan topladılar 1 gol attıkdan sonra ölümüne defans yapıyorlardı futbol bu değil. ama tottenham klas futbol oynuyordu gollü galibiyetler alarak puan topladı neyse elin derdi bizimi gerdi.

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• leicester city iyi değildi büyük klüpler kötüydü

0|0
    0|0
    • İyi değil mi? Kante, Mahrez ve Vardy'in inanılmaz ötesi performansını es geçme istersen. Leicester'in mütevaziliği ile istikrarını kutlamak gerek. Büyüklere kötü demen biraz saçmalık.

• @Durantoplaravuran Tabi ki. Ben de bu tarz tarihi başarıların devamını hiç görmedim. Ama Leicester City takım olarak bu başarıyı devam ettirmeye müsait bence, belki bu sefer farklı olur ve kendilerini üst sıralarda görürüz :)

• @ismarchegiani İsterim açıkçası. Ben sadece Leicester'i 3-4 adam üzerinden değerlendiremem çünkü Schmeichel'in da, Huth'un da Okazaki'nin de kurtardığı maçlar oldu. Çok kompaktlardı. Ranieri bile ilk şampiyonluğu kazandı hemde facia Yunanistan dönemi sonrasında:)

En İyi Erkek Görüşü

• hep 1-0 yaszınca acaba burdada fener mi oluyor acaba diyesim geldi :D çok takip etmedim ingiliz ligini çünkü cazibeside kalmadı işin açıkcası bildigin üzere uzun süredir ingiliz futboluda düşüşte ama ipi önde gögüslemiş sonuçta birde puan farkı var yanlış hatırlamıyorsam, ipi önde gögüslemişse iş bitmiştir bence gerisini sorgulmaak doğru değil diye düşünürüm

0|0
    0|0
    • Fener 1-0 ne alaka ligin ilk yarısı ardı ardına 5 maçı 1-0 kazandı diye haksızlık ediyorsunuz.

• ben fenerliyim 1-0 da 3 puan getiriyor ama anlamıyorlar bazı kıtlara gnderme yapmak istedim, gururla ve hakederek bu sene inşallah şampiyon olacaz :D fenerbahçe olarak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• muhim olan kazanmak
    1 -0 olsun bizim olsun mantıgı var:)

0|0
    0|0
  • Manchester united'ın, manchester city'nin, chelsea'nin , arsenal'ın olduğu bir lig'i şampiyon bitiren her takım şampiyonluğu haketmiştir. Ayrıca leicester'ı takip ettim, ölümüne defansın yanında hızlı bir kontratak yapıyorlar ve ayağında topu iyi tutuyorlar. Bence hakettiler.

0|0
    0|0
  • Kardesim soyle dusun ki adanaspor bu sene superlig e cikti seneye de sampiyon oluyor helal olsun deriz degil mi ayni mantik adamlar kac tane favori takimin arasindan firladi cikti sampiyon oldu

0|0
    0|0
  • dibine kadar

0|0
    0|0
  • Bir dönem Musatafa Izet'in oynadigi takim.

0|0
    0|0
  • sen en son macina baktin mi? adamlar hizli counter attack yapiyorlar ve cok iyi defans blok yapiyorlar. cok disiplinli bir takim

0|0
    0|0
  • Ne alaka? Kadron neye yatkınsa en iyi onu oynarsın ve bunu yapmak çok zordur.. Sonuna kadar hak ettiler..

0|0
    0|0
  • hakettiler. işlerini 1 0 da olsa doğru yapmışlar demekki

0|0
    0|0
  • saygi boyle kazanilir. helal olsum..

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar hakettiler tabi

0|0
    0|0
  • Antalyaya gelip severim seni de sahte hesaplarını da

0|0
    0|0
    • Sen nediyon la

• Birden fazla hesabın var

• Yav bir git birader başkasını ben sanıyorsun sanırım adamın hasabını bozma tek hesabım var oda bu neyin kafasını yaşıyorsun.

Yükleniyor...