Premier Ligde şampiyon Leicester City! Bir rüya gerçek oldu. Bunu bekler miydiniz?

Premier Ligde şampiyon Leicester City! Bir rüya gerçek oldu. Bunu bekler miydiniz ?
maç linki
İngiltere Premier Lig'de 2015-16 sezonunun şampiyonu Leicester City oldu.

0|1
3|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Şaşırdım açıkçası ama bu sene dalgalı bı sezondu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Gerçek bir peri masalı. Helal olsun, mütevazi kadrosu ile takım oyunu oynayarak tarihlerinde ilk kez şampiyon olmayı başardılar.
    Üstüne üstlük sampiyonlar ligine birinci torbadan katılacaklar , Vardy gibi oyuncuları ellerinde tutacabikeceklerini sanmıyorum

1|0
    0|0
  • evet bekliyordum

1|0
    0|0
  • Muhteşem bir başarı, bunu bile kötülemeye çalışan insanlar var ya hayret verici bir olay :D 1-0 kazanmış hep, top oynamamışlar falan. İsterlerse bütün maçlarında 11 kişi savunma yapıp kazansalardı -ki yapmadılar- da farketmezdi. Dünyanın en iyi 2 liginden biri olarak görülen bir yerde şampiyonsan, şampiyonsundur. Bahane aranmaz bunda. Leicester bileğinin hakkıyla şampiyon olmuştur, hemde herkesin küme düşme savaşı vereceklerini düşündükleri bir sezonda. Ötesi yok.
    Tebrikler!

1|0
    0|0
  • püre mi yer lig bitmiştir benim fikrim bu, artık duraklama devrindeler, bu ingiliz takımlarından en az bir iki yıl avrupada başarı beklemek güç, kötü ve düşüşteki ligin biraz daha iyi takımı olarak şampiyon oldu tebrikler ama düşler sahnesi , efsane falan yok yani abartmayalım yani :O

1|0
    0|0
    • Chelsea varken Liverpool varken city ve United varken adı şanı duyulmamış takım şampiyon oldu 😃

• Liverpool var uefada

• dediğin doğru 2 numaralı kupa da varlar ama ingiliz takımları şampiyonlar ligi dışındaki kupaları pek önem vermezler eksik kadro ile çıkarlar hatta o hafta kendi liginde derbisi varsa ona daha çok önem verirler, bu benim dediğim licestır sitinin başarısını küçümsemek değil genel olarak futbol liglerinde düşüş var onu belirtmekti yoksa sampiyon olmuş takım sonçuta :D

• Beklemiyordum ama hakettiler helal olsun.

1|0
    0|0
  • Helal olsun

1|0
    0|0
  • Kimsenin beklemeyeceği bir şeydi cidden tebrikler

1|0
    0|0
  • Eden hazard golü atınca evde çığlık koptu yarından sonra leicester forması geliyor artık ingilterede leicester taraftarıyım

1|0
    0|0
  • Harika basari keske Turkiyede olsa bu olay ama her sene birbirlerine ya da bazi secilmis buyuk kluplere eyyam yapiyorlar

1|0
    0|0
  • Dunyada tuhaf seyler oluyo

1|0
    0|0
  • bravo onlara

1|0
    0|0
  • West ham Bilic'e tesekur etsinler.. :)

1|0
    0|0
  • bu soruyu bir pembelinin sorması da bir rüya olsa gerek

1|0
    0|0
  • Şaşırtıcı pempeli sormuş bunu soruya gelirsek güzel oldu

1|0
    0|0
  • Leicester city tarihinde 2 Fa cup şampiyonluğu kazandı hafife almamak lazım

1|0
    0|0
  • helal