Şampiyon Leicester düşünceleriniz neler?

İngiltere de şampiyon Leicester yorumlarınızı alalım. Bu arada süper lig favorinizi seçin anketten

• BeşiktaşŞampiyon Leicester Düşüncelerinizi Alalım?
    50% (12)70% (30)63% (42)Oy Ver
  • FenerbahçeŞampiyon Leicester Düşüncelerinizi Alalım?
    50% (12)30% (13)37% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Adamlar inanmış ve şampiyon olmuş, çok çalışmışlar premier ligde şampiyon olmak zordur. Bizede tebrik etmek düşer. Tüm takımların örnek alması gerek. Türkiye de de inşallah Beşiktaş'ım şampiyon olacak.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• helal olsun onlara

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tarihinde ilk defa şampiyon olan bir takım. Helâl olsun. Başkan sene sonu 40 puan alsak yeter demiş ama ligin yarısını 39 puanla bitirmişler ve sene sonu şampiyonluk. Tebrik etmek lazım. Burda da şampiyon belli :-D

0|1
    0|0
  • takım tutmuyorum ama beşiktaş

0|1
    0|0
  • Beşiktaş

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Gerçek bir peri masalı. Helal olsun, mütevazi kadrosu ile takım oyunu oynayarak tarihlerinde ilk kez şampiyon olmayı başardılar.
    Üstüne üstlük sampiyonlar ligine birinci torbadan katılacaklar , Vardy gibi oyuncuları ellerinde tutacabikeceklerini sanmıyorum

Super lige gelecek olursak şampiyon Beşiktaş olacak

0|0
    0|0
  • Eden hazard 2. golü attığımda evde çığlık attım Galiba yeni Leicester city yeni bir taraftar kazandı. :D Forza leicester!! :D

0|1
    0|0
  • besiktas

0|1
    0|0
  • Adamlar yaptı , oldu yav 😀😀 seneye Konya da öyle olur. 😉 sıkıcı belki ama gereken ne ise onu oynayıp sonuç alan bir yapı

0|1
    0|0
  • futbolu bilen, seven ve takip eden biri olarak leıcester cıty nin, ingiltere premıer liginde şampiyon olmasına çok şaşırdım.

0|1
    0|0
  • tebrikler

0|1
    0|0
  • bir taş iki kuş a iyi bir örnek bu soru sağ gösterip sol vurmak ya da piremiyer ligden gird sen toto ligten çk helala valla, ingiltere ligi bitmiş ve duraklama dönemine girmiştir bence ve çıkamamştır bu ingiliz takımlarından avrupada bir başarı beklemek güç artık, kötü ligin şampiyonu ne diyelim tebrikler toto ligden iste şampiyon inşallah fener olacak :D

0|0
    0|0
  • Dur daha bir maç daha var lecister için

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Hak ettiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...