Gece gece bişeyler yedim vicdanım rahat değiiil :( ?

Arkadaşlar birkaç gündür diyetteyim ve hergün 1 saat kadar tempolu yürüyüp akşam 7 den sonra hiçbir şey yemiyordum ama yarın oruç tutacağım için 11 gibi bir kase sütün içine yulaf ezmesi ve 1 yemek kaşığı kadar bal karıştırıp yedim. Sizce tüm uyguladığım diyet ve spor boşa mı gitti?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• 1. hatanı bizzat tecrübe etmiş birisi olaraktan belirteyim. Akşam 7den sonra yemek yememek sağlıksız zayıflamak demektir. Mümkünse ''protein'' içerikli ama çok az olacak şekilde besinler tüket. Midenin sürekli çalışması için besine ihtiyacı vardır. Mide çalışmazsa, mideye inen ilk besini mide ''seferberlik'' ilan ederek nasılsa uzun süre bize yemek inmeyecek deyip yağ olarak depolamaya başlar. Sakın uzun süre mideni besinsiz bırakma protein içerikli az da olsa tüketim yap. Protein kilo yapmaz korkma. 2. si bol su tüketmeye gayret et. Su katı yağların oksijen ile ayrışmasında büyük rol oynar. Yani katı yağların dağılması ile kilo vermen kolaylaşır. 3. sü yatmadan evvel 2 saat öncesine kadar besinini kesmeye çalış yürüyüşüne de aynı tempo ile devam :) Bol şans

0|0
    0|0
    • Fikirleriniz güzel ve gerçekten mantıklı :) bunu dikkate alacağım çok teşekkürler :) gece uyumadan iki saat önce 1 bardak süt içsem protein ihtiyacımı karşılamış olur muyum acaba?

• Teşekkür ediyorum. Hayır protein ihtiyacı sütteb karşılanacak kadar azımsanacak bir durum değil. Kilonuz başına 2gr protein almanız gerek yani 50 kilo iseniz günde 100 gr protein yağ yakımı ve mevcut kas kütlesi (ağırlık çalışmıyorum demeyin her insanın kas kütlesi var) için yeterlidir. Yatmadan önceki içtiğiniz süt laktozdan dolayı kendinizi bşraz yorgun hissetmenize katkıda bulunup uyku getirecektir. Kalsiyumu söylememe gerek bile yok sanırım

En İyi Kız Görüşü

• Hayır karbonhidratlı birşey tüketmemişsin korkma boşa gitmedi 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...