Sevgilinizle öpüşmeye başladınız ama ağzının koktuğunu fark ettiniz. ne yaparsınız?

özellikle bayanlarda diyet yaparken çok sık oluşan nalet edici bir durumdur ağız kokusu. bayada bir tiksindirici benim açımdan. erkeklerdede sigara açlık vb. bir çok nedenden oluşabiliyo. her neyse sorum şu. kız veya erkek arkadaşınızla öpüşmeye başladınız ve bir an ağzının koktuğunu fark ettiniz naparsınız? misal biz bunu fark ettiğimiz anda öpüşmeyi sonlandırıp birbirimize dürüstçe söyleyip önlem almaya çalışıyoruz. sizde durum nasıl?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• hayattan böyle böyle soğuyoruz işte...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hiç öyle bir durum olmadı olursada tek öpülecek yer dudak değil

1|0
    0|0
  • git fırçala lan diye uyarırım

1|0
    0|0
  • Ağzı kokan hatunların bulunduğu yerde ne işimiz var..

Birileri çantasında biber taşıyor diye bizde pantolonumuzun cebinde fıs fısla mı dolaşalım..

0|0
    3|0
    • ne alaka bu çok normal bir durum. boğazı şişmiştir kokar yemek yemiştir kokar açtır bir sürü sebepten kokar kokarda kokar her insanın başına muhakkak gelir yapacak bişey yok. sonuçta :D diyelim ki kız arkadaşını çok seviyon. bir gün öyle aniden öpüştünüz azının koktunu fark ettin. defol git benim senle işim olmaz mı dicen ? sonuçta insan her zaman öpüşeceği vakti ayarlayıp ona göre hazırlanmıyo . ki zaten aniden olan şeyler çok daha çekicidir tüm o pis kokuya rağmen :D

• Tamam tamam ağzın kokuyor ben kaçıyorum..

• arada olur tabi olmayan mı var :D biri çıkıp bende yok falan derse büyük yalancıdır. tamam kötü bir durum iğrenç zira çokta tiksinirim ama yapacak bir şey yok insani bir durum

• sabah uyandığında dişlerini fırçala,sonra dilini çıkar dilinide fırçala ufak ufak.koku moku kalmaz öpüşürken.öpüştüğün erkekte böyle bir sorun varsa onada dilini fırçalamasını söyle.kokuyu yapan dilin üstündki o tabakadır

0|0
    0|0
  • gıt agzını fıcala gel derım

0|0
    0|0
  • devam ederim..rencide etmek bu sekilde birini koyar hele agiz kokusu demek ise olumcul darbe gibi

2|0
    0|0
  • klasık tatik budur '' sakız çignermisin'' deyip hemen bir sakız uzatırım almassa bıdaha işim olmaz onunla :))

0|0
    0|0
  • hiç o duruma düşmedim bir sorun olsada tedbiri önceden almak lazım ha o an ne yaparsın dersen sakız çiğne bulabilirsen yoğurt ye .

0|0
    0|0
  • İlkokulda ön sıradaki kız sabahları arkasına döndüğü an ağlardım.

Ama sevgilimde farkedince bir bok olmadı i*nelik olsun diye ağır laf soktum pişman değilim.

0|0
    0|0
  • hiiiiiiiiiiiiiiiç sevemem ağız kokusunu

0|0
    0|0
  • Öpüşmeyi keserim direk :D Iyy iğrendim şimdi :D

0|0
    0|0
  • Önlem almayı tercih ederim önceden yoksa gerçekten iğrenç

0|0
    0|0
  • benim şeyde şey işim var diyip uzalaşırım

0|0
    0|0
  • Sabah sabah midemi bulandirdin igrenc :)

0|0
    0|0
  • bende farenjit de var kokuyo.şeker sakızla idare etmekte lazım.

0|0
    0|0
  • Ağız kokusu mu? Sigara kokusuyla karşılaştırıyorsun birde? Uzaklaşalım burdan.

0|0
    0|0
  • Defol seni pislik derim ayrılırım ondan

0|0
    2|1
  • Gider fırçalarım veya dışardaysam mentollü sakız çiğnerim.

(Ben bazen sorarım zaten, ağzım kokuyor mu diye. Gurur yapıp, iğrenç iğrenç kokmaktan iyidir.)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• günde 6 kez dişimi fırcalıyorum bende olacagını hiç sanmıyorum. hatta doktor fırcalamayı yasakladı da:D ama cıktıgım hiçbir erkekedede denk gelmedim ya. bir kız da olmamalı zaten . kız degiin böyle vucudu cicek tonlarında bir parfüm kokacak. kız oldugunu anlayasın dimi:D

1|1
    0|0
    • sen sevgilinle her gün 6 saatten fazla aynı ortamda kalıyon mu hiç :D

• tamamt mm denerim:D

• en iyi cevap

• cantamdan bir vivident cikarip teperim agzina :)

0|0
    0|1
  • Herhalde bir diş fırçası yanındada diş macunu alıp hediye ederim anlar o zaman:)

1|1
    0|0
    • böyle imalar yerine direk söylesen kibarca daha hoş olmaz mı :D

• bazı durumlarda istediğin kadar diş fırçala o koku gene olur :D

• Bütün zevkim kaçar ve öpüşmeyi bırakırım

0|0
    0|0
  • Terkederim :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...