Ligde coşkulu top oynayan takımlar hangileri?

Super ligde göze hoş gelen , coşkulu futbol oynayan takımlar hangileri?

1|2
5|19

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş, Konyaspor, Akhisarspor ve Gençlerbirliği

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 18

• Beşiktaş iyi oynuyor dogrusu
    ve Konyaspor diyorum bu sene için

0|1
    0|0
  • Beşiktaş bu konuda başı çeker ardından izlediğim maçlarda Konya ve Osmanlıyıda beğendiğim oldu.

0|1
    0|0
  • Hücum futbolu olarak Beşiktaş birazda osmanlıspor kontrollü sabırlı oynayanda Konya

0|1
    0|0
  • Elbette Beşiktaş'ı tek geçerim ardından Akhisar Konya Osmanlı ve Gençlerbirliğini sıralayabilirim

0|1
    0|0
  • Besiktask

0|1
    0|0
  • bu sene bjk

0|1
    0|0
  • Lig de coşkulu hücum futbolunu oynayan en iyi takım Beşiktaştır.

0|1
    0|0
  • ligin genelinde beşiktaş, ikinci yarısında konyaspor, gençlerbirliği son bölümünde fenerbahçe

0|1
    0|0
    • Son bölümünden kastın kaç mac?

• 4-5 maçlık çıkış diyebilirim nani ortaya geçip rvp pas almaya başladı oyun ritmi hızlandı (diego nun çıkması da etkili )

• tabiki BEŞİKTAŞIM

0|1
    0|0
  • Beşiktaş

Osmanlıspor

Konyaspor

0|1
    0|0
  • Bir fenerbahceli olarak
    Besiktas demek istiyorum :)

0|1
    0|0
  • beşiktaş

0|1
    0|0
  • Başakşehir

0|1
    0|0
    • Beşiktaş tan daha mi coşkulu

• Kardesim galatasarayliyim ama besiktas diyip klasik bir cevap vermek istemedim besiktasin nasil oldugunu herkes biliyor ben 2. yi soledim

• Türkiye'de futbol yok.

0|0
    0|0
  • Bjk Fener ile çekişiyor. İlk maçta 2 gol hakem ile gol attı. Ersan kırmızı verilmedi yenildik.2. maçta ezdik resmen 2- 0 yenildik. Moskovaya elendi biz eledik. Konyay elendi biz eledik sence hangisi dah iyi top oynuyor. Anadolu takımlarına bakarsan Bjk Anadolu klübüdür zaten Bjk.

0|0
    0|0
    • Olmayan faulden golü atmamış olsa canerle apler kırmızı görse iki derbide de eze eze yenilecektin.
      Bizim 5 attığımız Antalyadan 4 yiyen takim , yenildigin konyaya 4 atan kimdi? Beşiktaş lider ken anadolu takımıysa alttaki fb 2. lig takimidir

• Yukarda Allah var, bu sene ligde coşkulu oyun olarak, seyir zevki olarak, futbol kalitesi olarak, hücum kalitesi olarak, teknik direktör müdahelesi olarak... kısacası her yönden en iyi futbol oynayan ve şampiyonluğu tek hakkeden takım Beşiktaş'dır. Aksini söyleyen bunu sadece fanatizminden dolayı söylüyordur.
    (Not: Ben Galatasaraylıyım, aynı şeyleri etrafımda ki fanatik olmayan Fenerbahçeliler'de söylüyor)

1|2
    0|0
  • Konyaspor Osmanlıspor Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Objektif olmak gerekirse beşiktaş ve akhisar

0|1
    0|0
Yükleniyor...