Hangi sporu profesyonel olarak yapmak isterdiniz?

Hangi sporu profesyonel olarak yapmak isterdiniz?Ben iki senedir profesyonel Kick Boks, Muay Thai sporcusuyum.

0|2
11|42

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir spor yapıyorsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 41

• Basketbol

1|0
    0|0
  • Jeet Kune Do yapmak isterdim. Profesyonel olurdum. Ama yarışmalara falan katılmazdım. Zira en iyi sporcu oldugumu göstermek için oralara gitmeyi saçma buluyorum. Hırs, Rekabet ve Taraf olmayı hiç bir zaman sevmedim. Yarışmalar yapıcı olmak yerine yıkıcı olmayı tercih ediyor. İnsanlara hep daha fazlasını göstermeye çalışıyor yarışmacılar istemsiz bir şekilde ve kendilerine çok zarar veriyorlar. İnsanı insana kırdırmak bir spor degildir benim için

1|0
    0|0
  • Stai ko yaparım

1|0
    0|0
  • Bilemedim hiç düşünmemişim tenis olabilir

1|0
    0|0
  • Profesyonel olarak spor yapıyorum. Derecelerim var. Bende inşallah ilerki zamanda dövüş sporlarıyla ilgilenicem.

1|0
    0|0
  • eskiden profesyonel yüzücüydüm şu an da amatör olarak devam ediyorum kendi antrenmanlarımı yapmak istiyorum ama tekrar profesyonel olmak istemem sanırım.

1|0
    0|0
  • okçuluk

1|0
    0|0
  • En sevdiğim dövüş sporu muay thaidir izlemeyi severim, futbolcu olmak isterdim zaten bırakmasaydım futbolu şu an FB de prof oyuncuydum

1|0
    0|0

1|0
    0|0
  • sokak basketbolu oynuyorum -.-

1|0
    0|0
  • Sadece fitness

1|0
    0|0
  • menüsküs yırtılana kadar basketçiydim zaten

1|0
    0|0
  • Kick boks

1|0
    0|0
  • Spor yapmiyoruz doğru duzgun

1|0
    0|0
  • Futbol

1|0
    0|0
  • tüm iga ninjalarının lideri olan hatsumi sensei den bujinkan yüksek onur madalyası alan dojomuz ercan şarbat sensei den uzun süre hayatta kalma ve savaşma öğretileri aldım

1|0
    0|0
  • Yüzme olabilir

1|0
    0|0
  • Rafting yapıyorum her yaz ve iyi bisiklet binicisiyim arazide amaa profesyonel paraşütçü olmak istiyorum :))

1|0
    0|0
  • Fitness futbol tenis ve box yapiyorm pro 😉

1|0
    0|0
  • 7 sene boksa gittim küççükene basket oynadım zaten gittiğim lisede sürekli spor yaptırıyorlardı

1|0
    0|0
  • Helal

1|0
    0|0
  • Boks isterdim ulkemizde karşılığı alınamıyor malesef. Whing chun ve kickboks biliyorum. Yanliz mua tai çok iyi bravo

1|0
    0|0
  • formula 1 pilotu olmak isterdim

1|0
    0|0
  • Senden korkulur :D

1|0
    0|0
  • dövüş sporları benden uzak dursun zarar ziyan bana sizede kolay gelsin :)

1|0
    0|0
  • futbol ve ya basketbol. ikisini de çok severim oynamasını.

1|0
    0|0
  • Aikido

1|0
    0|0
  • Güreş istedim oldu profesyonel olarak yapıyorum

1|0
    0|0
  • Futbol..

1|0
    0|0
  • Battojutsu

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...