Boy Uzamasıyla İlgili Kesin Tecrübe ve Bilgisi Olanlar:

Yaş 19 Boy 173-174. Yüzüyorum, evde hoplayıp zıplıyorum, vücudumu esnetmeye çalışıyorum, demire asılıyorum ve bol kalsiyum alıyorum. Genetik olarak çok şanslı değilim. Uzarmıyım veya uzarsam ne kadar uzarım?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• genetiği aşaiblirsin bir miktar çünkü güneşli havalarda dışarı çıkmam bile binlerce hücrende değişikliğe neden oluyor genetiğini bir miktar aşabilirsin. doktora git büyüme kıkırdağın açmı diye baktır açıksa o zman bişeyler yazarı değilse uğraşma bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
    • yaptırdım tam kapanmamış sen tavsiyelerini söylermisin?

• bi soru daha sor link ver oraya yazam yoruma sığmıyo cevapta 2 tane atmıuşım

Kızlar Ne Diyor 4

• 21 22 yaşına kadar uzayabilirsin . ama öyle ahım şahım bir uzama olmaz. tabi istisnalarda var.

0|0
    0|0
  • Barfix şiddetle tavsiye edilir.

0|0
    0|0
    • barfix neden bu kadar faydalı boy uzatmada? bir açıklaması olmalı

• Bilemiyorum neden..Kuzenim yapıyor boyu uzadı gibi geliyor hepimize. 22 yaşında.

• Yapıyorsun herşeyi.

0|0
    0|0
  • inş. uzarsın bnde 19 yaşındayım 163 boyum 170 olmak isterdim bnde bir ara düzenli spor yapıyodum kalsiyum falan alıyodum ama şuan düzensiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ortopediye büüyme kıkırdakalrının kapanmadığını danışabilrsin.Kapanmadıysa uzarsın daha.

0|0
    0|0
  • büyüme kıkırdaklarına bakman lazım eğer açıksa uzarsın yoksa hiç deneme bile zamanına yazık. yüzme,barfiks,zıplama,koşu,esneme özelliklede sırtı esnetcen.

0|0
    0|0
  • yaşım 17,1.74'üm ve artık uzayacağımı sanmıyorum.Uzun zamandır boy da atmıyorum zaten

0|0
    0|0
  • boyun iyi bence kilo kaç

0|0
    0|0
    • 63. 3-4 cm daha atmak istiyorum senin boy kaçtı?

• 175 benimkisi aslnd auzar senedene daha küçüğüm ama ilaç kullanıyorm sivilceler içn o yzden uzamaz benimkide

• yaşın 19 olmuş bu yaşa kadar ne kadar uzadıysan o kadar. yaptığın şeylerle en fazla 1 2 cm uzarsın

0|0
    1|0
  • yaşım 23 bnde taktım bir ara boy uzama olayına,boyum 178 ama hayalm 185ti. nedense 17 18 den sonra pek bir uzama olmadı..piyasada değişik şeyler var..ama en önemlsi bir optopediye gi,kemiklerinin uçlarının kapanıp kapanmadığını öğren sonra daya besin takviyesini :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...