Bir Erkek Size Direkt Adınızı Sorsa Ne Düşünürdünüz?

Üniversite 3. sınıf öğrencisiyim. Bölümde bir kız var ama adını bilmiyorum. Bazı derslerimiz de ortak. Şimdi ben bu kızla tanışmak istiyorum ama klasik "not isteme" bahanesiyle tanışmak istemiyorum. Bu arada kızın bana bakışlarını da yakalıyorum.

Aklımda şöyle bir şey var. Kız sınıftayken onun yanına gidip özgüvenli ama öküz gibi değil normal bir şekilde direkt adını sorsam ve lafı çok fazla uzatmadan ordan ayrılsam nasıl olur?

Kızlar eğer bir erkek size böyle gelse o erkek hakkında ne düşünürdünüz?

Ayrıca daha iyi olur dediğiniz yöntemleriniz varsa onlara da açığım. :)

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

• bu iyi bir yöntem, hem cesur hem ölçülü biri olduğunu gösterir iyi bir izlenim bırakırsın ;)

0|1
    0|0
    • İyi bir izlenim mi ? Direk isim sorulur mu be. Nüfus sayım memuru gibi, isim sorarak sohbete giremez de zaten.

İsminiz,

-Şüheda,

+? Peki sağol..

(Muhabbet biter)

Bu mu izlenim.

• o sekilde gevezelik, sululuk yapmaya gelmiş gibi de algılanabilir. soranın yöntemi kısa ve öz.. netliği severim

• Netliği herkes severde, isim sorarak başlanmaz cümleye.

Kızlar Ne Diyor 16

• Bir şaşkınlık olurdu ama sanane de diyemezdim herhalde o an, söylemeye mecbur kalırdım. Bence en etkili yöntem.

0|1
    0|0
  • Ne yapacan? derim. söylemem.

0|2
    0|1
  • sana bir onerim var: Son Ders "Aşk ve Üniversite'' filmini izle orda bulursun cevabini. Filmin konusu senin konu :) iyi seyirler izliceksen

0|1
    0|0
  • Direk anlaşılırdı zaten devamında da bir şeyler geliceği böyle bir durumda ya sen giderken durdurur neden sordun falan der ya da (eğer çekingense) o da sürekli seni düşünür neden sordu acaba,kesin seviyo mudur beni falan.Bence bunu dene 1-2 gün karşısına geç yanına gitme o sana bakar zaten.Sonrada açılırsın iyi olur :)

0|0
    0|0
  • bir arkadaşının benden hoşlandığını düşünürüm şahsen. Genelde kendileri gelmezler. Gelip benle sohbet etseydi olumlu düşünebilirdim :)

0|0
    0|0
  • iyi olur bence

0|0
    0|0
  • merhaba yı unutmada :)

olur olur güzel olur bence :)

0|0
    0|0
  • ahahaha adını sorup kaçıcan mı :D güldürdün ama iyiymiş yap yap :D

0|1
    0|0
  • Tebessüm etitirirdi :)

0|0
    0|0
  • Kibar olup abaza gibi sormazsan yanıt alırsınn

0|0
    0|0
  • bende merak uyandırır bir daha gelmezse yanıma ben gider sorarımm neden sordun diye :)

0|0
    0|0
  • not istemenin modası geçmez sana diyim

0|0
    0|0
  • bir bahaneyle yaklaşıp sorabılırsın

0|0
    0|0
  • bence lafı uzatmadan adını sorup kaçarsan odunluk yapmış olursun :D

0|0
    0|0
  • - Adın ne

- Sanane :)

0|0
    0|0
  • Kibar olursan cevap alırsın diye düşünüyorum. Ayrıca sonra da konuşmayı hemen bitirmene gerek yok. Baktın kız konuşacak gibi muhabbet açarsın konuşursunuz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç yaratıcı değilsin. Muhabir misin ki, ad sorarak başlıyorsun. Farklı bir giriş yap.

Örneğin; Elinde telefon varsa, bir yorum yapabilir, hikaye anlatabilir ve geri bildirimi bekleyebilirsin.

-Nokia N95 değil mi ? Aynısından kuzenimde de vardı. Bana çeşitli fonksiyonlara ve 5 MP kameraya sahip olduğunu söylüyor. Fotoğraf çekinmek de ne büyük keyif verir kim bilir ?

+Hm. Evet. Bende Facebook'uma fotoğraf çekecek alet arıyordum.

-Bir hikaye veya yorum..

İsim...

0|1
    0|0
    • ayy ne çok konuştu yaa... diye de düşünebilir bu sefer

• ilk konuşmadan dili çözülmez kızın ayrıca karsısındaki daha tanışmadan konuşmaya başladığı için sıkılabilir, merak uyandırma taktiği daha iyidir kızın aklına düşer acaba sohbeti nasıldır acaba şu konuda ne düşünüyordur gibisinden.. 2. konuşmayı iple çeker tabi burada soran arkadaşımızın üslubundan dış görünüşüne kadar her ayrıntı çok önemlidir. nedense belgesel tadında anlattım süper oldu :)

• Ya bende otursun 40 dakika hikaye anlatsın demiyorum ya. En fazla 3 dakikalık bir sohbet yeter. Sadece sohbetin kısa olması merak uyandırmayı sağlamaz. Yanlışın var. Erkek tarafının sohbeti sonlandırması lazım. Kız sohbeti sonlandırırsa, kendinin merak edeceği birşey kalmaz ve olay başlamadan biter.

• Adını sorup kaçarsan kesin kalıcı bir iz bırakırsın :) Arkadaşım madem aynı sınıfta derse giriyorsunuz. ve bakışlarını yakalıyorsun. Gördüğünde ufak bir tebessüm birde yanına "Günaydın" ı ekledin mi tamamdır. Belliki çok utangacsın bir hafta selamlaşsan ikinci haftada kantinde bir kahve ısmarla gir sohbete gerisinide oluruna bırak :)

0|0
    0|0
  • sinifinda tanimadigin kac kisi var biraz arastir yakin ol oyle ogren direk adiyla hitap et daha iyi bence

ben tanimadigim bir kizsa valla bir yerden buluyorum

ya da kafadan salla bir isim git konusmaya o adini soyler zaten mesela ismini yablis soylersen gicik olur ama etkilenmede olur..

0|0
    0|0
  • Kız olsaydım: Demekki adımı öğrenmek istiyor.

0|1
    0|0
  • Bu sekilde davranırsan direkt sana dıyecegı şey salaksın olacaktır :D. Not isteme, ders saatleri hakkında sorabilirsin, ders zorlukları hakkında sorabılırsın, ders alınan notlar hakkında sorabılırsin bence.

0|0
    0|0
  • Napcan adımı derim

0|0
    0|0
  • Adini sor nerelisin cart curt dal muhabbete.

0|0
    0|0
  • Yoklama kagidi donmuyor mu ona yakin otur o imzaladiktan sonrada listeden ogren sonra facebookta. Ekle gerisi gelir :)

0|0
    0|0
    • Özgüven kavramı ortadan kalkar :)

• Versek ne olacak :) Dışarıda milyonlarcası dolu. Ayrıca bak arkadaşla bir olmadığın tespitim doğru çıktı. Sen bu işten anlıyorsun. Soran arkadaş senin teoriyi uygulasa muhtemelen mesajına cevap alamayacak :)

• Ya en onemli seyi ogrenecek sevgilisi var mi yok mu ki bu cok onemli ayrica faceden ekleyince kizin kafasinda bu beni nerden buldu vede nie ekledi hakim olcak acaba benden hoslanio mu dusuncesi hortlayacak nasilsa bakisiomuslar sohbete gecmek zor olmasa bu noktadan sonra bir merhaba gerisi gelir

Yükleniyor...