Neden sevgilinizin elini tutmazsınız ?

Sorum erkekler için.Neden dışarıda sevgilinizin /eşinizin elini tutmazsınız ? Sizi kasan nedir.Sonuçta o kişi sevdiğiniz değilmidir ?

0|0
13|35

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• Benim sevgilim olmadı ama yine de açıklayım. Ben çekingen bir yapıya sahip olduğum için ne düşüneceğini merak ederdim acaba yanlış mı görür doğrumu görür tereddütüne varırdım. Sonuçta ne kadar sevdiğin kişide olsa onunda doğruları yanlışları hoşlandığı hoşlanmadığı şey vardır. Bellki hoşlanır elini tutmaktan belki hoşlanmaz bunun korkusuna varırım ben ve hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu onu bile sormaya cesaret edemezdim.

1|0
    0|0
  • o kadar caba sarfederler o aşk sevgı ıcın sonrada bı el tutmaktan aciz olurlar yazık*

3|0
    0|0
  • efeeyakupp güzel ifadeetmiş. Bazıları işin suyunu çıkarıyor derste falanda öyle ulu orta hocanın gözüne sokar gibi el el tutuşuyorlar. Gün batımını izler gibi sarılıp ders dinliyorlar. Her an her dakika ele elemi gezmek gerekiyor. Her şeyin vakti zamanı yeri var.

0|0
    0|0
  • toplum da bir algı var yani önyargı buda şudur ; bak işte adama sanki hiç görmemiş karısını elinden alacaklar gibi nasıl tutuyor gibi felan bence doğru olan , neresi olursa olsun kadın ile erkek genelde el tutmaktan ileri gitmemeli bunlar sevgili ise hata olur evli ise normal olur .

1|0
    0|0
  • bugün elini kaptıran yarın ... kaptırır da ondan :( ...

0|0
    2|0
  • niye tutiyimki kaçıcakmı

0|0
    2|0
  • ne 3 yaşında iki kardeş gibi ne tutturcam elimi bide şarkı söyleriz yağ satarım bal satarım diye ben genelde kolumu omzuna atarım bir tanede kafasına vurur hadi kanki derim :)

0|0
    0|0
  • terliyor bazen kremden vıcık vıcık oluyor

0|0
    0|0
  • pistir eli

0|0
    1|0
  • nye ben seve seve tutarım

1|0
    0|0
  • Ikinci kıza yakalanınca açıklama yapmak imkansız oluyor.

0|0
    0|0
  • bazı şeyleri gerektiği yerde gerektiği zamanda yapmak lazım ki değeri olsun sürekli yaparsan hiç bir anlam ifade etmez

0|0
    1|0
  • ellerim terliyo ama.hem belki başka kızı idare ediyosam yolda görürse ne bu hal demesin.

0|0
    3|0
  • Ben tutuyorum..Tutmayan varsa bir sorun vardır dostum

0|0
    0|0
  • Öylemiymiş ? Çok garip. Sadece senin ki böyle olmasın küçükhanım.

0|0
    0|0
  • ben eşimin elinide tutarım kolkolada gezerim belinede sarılırım omzuma da alırım :)

2|0
    0|0
  • Kaçıran mı var, dursun öyle işte. Elini tutup parka mı götürecez

0|0
    1|1
  • Ben gayet rahat tutarım. Çarşının ortasında caddede nerde olursa olsun birlikteyken elleri hep ellerimde olur.

0|0
    0|0
  • tutuyorum ama bir zaman sonra elim terliyo ya :d

0|0
    1|0
  • cekingendir ondan olabilir..

0|0
    0|0
  • tutmayan utansın

1|0
    0|0
  • elmada mı yemiyah :D şaka bir yana vardı da biz mi tutmadık

0|0
    0|0
  • ben elini tutarim hic oyle el tutmamazlik yapmamisimdir:)

1|0
    0|0
  • ben dokunmaya kıyamam ona ...

pamuk kadar narinim o benim .. :)

1|0
    0|0
  • Elini tutunca çiçekçiler dadanıyo :(

0|0
    1|0
  • niye tutiyim mına k benden niye güç alsın kendi kendine yetsin kadın

0|0
    8|0
  • ben tutuyom. tutuyodum. artık çoook yalnızxım. bir sevenim bile yok ...küstüm.

0|0
    0|0
  • Boş işler.

0|0
    2|0
  • eğer sevgilimse elini tutmaya haya ederim. utanırım. gözlerine bile bakmaya kıyamam.

0|0
    0|0
  • ben hep tutuyorum .

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 13

• Ya tutabilen var tutamayan var ama emin ol tutamayanlar sevmediklerinden tutamıyor değildir, onun karakterine terstir. Hemen sevginizi bu tip şeylerle sınamayın.

0|0
    0|0
  • leeyynn ben taş fırın erkeğiyim yediremem kendime karının kızın elini romantik erkekler gibi tutmayı:))

derler galiba:)

0|1
    0|0
  • Bence o el tutmayanlar çapkınlar:) Hani dışardan biri görürde evli ya da sevgilisi var bakmaz diye düşünenler bence:) Yani güvenilmez erkek tipi!

2|0
    0|0
    • bencede :)

• Öylesiyle takılmak bile abes bence. Hadi güle güle diyeceksin en güzeli. Adam dediğin göğüsünü gere gere elini tutmak için can atar bence.

• başına bela almak istemiyordur sevgilisinin akrabalarından biri görür vs gibi şeyler düşünüyodur filan çok mu pozitif oldu ne sanki ?

0|0
    0|0
  • oylelerı nıye oyle bılmıyorumda benımkı ben bıraktıgım an tuhaf tuhaf bakıp versene elını dıye bagıriyi bana :D

1|0
    0|1
  • Elimi tutmazsa belime dolansin.Herseyi biz mi soyleyağğğ?

3|0
    0|0
  • Herkesin aynı olduğunu düşünmüyorum bazıları tutmak sarılmak için deli olurken bazıları dini duygular yüzünden bazıları utangaçlıkları yüzünden geri durur

0|0
    0|0
  • el tutuşmaktan ziyade sokulmayı daha çok seviyorum.

1|1
    0|0
  • karşıdan bir şişko gelir ortanızdan geçer ve eller ayrılır...ayyy şu sevgililerin kaldırım işgalinden bıktım der :)) ve bayan sahneden gider.. :P sevgilim yok yaa bilmiom neden

0|0
    0|0
  • hiç sevmem öyle şeyleri :D

0|0
    0|0
  • cevap basit odunluktan :(

0|0
    0|0
  • Elimden tutmazsa koluna girerim :))

0|0
    0|0
  • çokta gerekli değil