Sizce Beşiktaş şampiyon olacak mı?

Ligde artık son haftalara girildi, git gide rekabet kızışıyor. Her an her şey olabilir. Beşiktaş'ı şampiyonluğa yakın görüyorum.

0|1
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıyım ama inşallah Beşiktaş alır maçı ve şampiyonluk yolunda büyük avantaj yakalar.
    Dürüst olmak gerekirse hepimizin kalbinden geçen de bu zaten

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• İkili averaja kalır. Fener önde olduğu için averajla şampiyon olur. Çünkü beşiktaş cumartesi günü derbi maçı kazanamaz.

1|0
    0|0
  • Beşiktaş hak ettiği şampiyonluğu alacak

1|0
    0|0
  • Beşiktaş bence bu sene olmadi (Galatasarayliyim )

1|0
    0|0
  • Tabikide beşiktaş şampiyon olacak

1|0
    0|0
  • Olacak

1|0
    0|0
  • 2 galibiyet 1 beraberlikle şampiyon olabiliriz ama umarım gs yi yenerizde beraberlik hakkını konyaya bırakırız

1|1
    0|0
  • Beşiktaş'lıyım ama işimiz gerçekten çok zor. Çok zor 3 tane maç bizi bekliyor. Özellikle galatasaray maçı çok belirleyici olacak

1|0
    0|0
  • Cok zor ama ( gs, osmanli ve konya ) basaracagina inaniyorum.

Ooooooooooooo
    SIYAH
    BEYAZ

SIYAH
    BEYAZ

KARTAL GOL GOL GOL

1|0
    0|0
  • Galatasaray maçında kontrollü futbol ile maçı alacaktır. Kasımpaşa - Osmanlıspor maçının skoru ile Başakşehir'in Avrupa kupası için mutlak puan alması gerekecek. Bu da pazartesi günü Fenerbahçe'ye karşı kapalı oynayacağını gösteriyor. Fenerbahçe bu sene kapanan takımlara karşı puan kaybetmiş görünüyor. Beşiktaş 3 puan alır ise Pazartesi Fenerbahçe iyice stres yapacaktır.
    Beşiktaş içerideki maçını yani son Osmanlı spor maçını kaybetmez hatta beraberlik bile almaz. Hele ki o statta bundan sonra puan kaybı bile çok zor olur. 2 maçtır canlı canlı şahit oluyorum. Son 15 yıldır deplasman dahil gittiğim Beşiktaş maçlarında trübünün baskısı olarak efsane ancak tribün yapılmaz sadece baskı yapılan bir stat olur. Neyse son maça yani Konya maçına tahminimce şampiyon olarak akın akın Konya'a gideriz..

0|0
    0|0
  • hertürlü

1|0
    0|0
  • O kupa o stada gelecek o kadar.

1|0
    0|0
  • Yazgat spor geliyor az sabir

1|0
    0|0
  • Beşiktaş bırakmaz

1|0
    0|0
  • Ya #beşiktaş şampiyon olur ya da ben çamaşırsuyu içerim..

1|0
    0|0
  • Besiktaslilar tutustu biraz, haklilarda 10 hafta onceden sampiyonuz naralari atiyorlardi ama kazin ayaginin oyle olmadigini anladilar 😎

0|0
    0|0
  • Fb olmasın Beşiktaş olsun...

0|1
    0|0
  • Olacak tabi ☺

1|0
    0|0
  • Bu sene Küçük takımların şampiyon olma yılı bknz. Leıcester :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe bence. Lig bitince yazarsın. :)

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...