Zayıflamak istiyorum?

65 kiloyum 55 kiloya düşmek istiyorum bildiğiniz bir formül var mı acaba?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle 6'dan sonra yemek yemeyeceksin akşam yemeğin 6 da bitmiş olacak. Abur cubur yemeyeceksin, canın çekerse git doyana kadar su iç, karnın acıktığından değil canın sıkıldığından abur cubur istersin sigara gibi bir alışkanlık abur cubur, çay gibi şeyler. Spor olarak da mekik çek, bacaklarını yana esnet, ayaklarını kapatıp ayakta bir sağa bir sola eğil bel yanlarının sıkılaşması için. Düzeni bozmazsan hızlı bir biçimde verirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bol bol salatalık ye ciddiyim günde 3-5 tane ye ama bunu bir ay felan ye göreceksin farkı

0|0
    0|0
  • şalgam suyu iç

0|0
    0|0
  • Balık etlisin ne güzel

0|0
    0|0
  • Kos her gun

0|0
    0|0
  • zayıfla lan o zaman zayıfla yiyip içip sıçıyorsun tabi zayıflamassın o mideye terbiye ver göt göbekte salma evde kalk spor yap biraz.

0|0
    0|0
  • Şekeri kes karbonhidrat prinç makarna türevlerını azalt yağı azalt protein ağırlıklı beslen

0|0
    0|0
  • Spor hocasıyım ulaş bana yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • benimde kilo vermem lazım şuana kadar 4 kilo verdim devamm

0|0
    0|0
  • sibel can diyeti

0|0
    0|0
  • neden o kadar zayıflıyacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• o kiloya gelmeden önlem alsaydın ya bir rahatsızlıgın yoksa tabi.
    bir cok kez kilo vermeyi başarmış biri olarak kısıtlama yapma derim. belli saatten sonra yeme yeter bile.. ha ek olarak deyim yerindeyse abur cubur alıskanlıgın var ise kacınılmaz.

0|0
    0|0
  • 5 kiloyu bana gönder 🙏🏻

0|0
    0|0
  • Boyun kaç bu kadar zayıflamak istiysun

0|0
    0|0
  • Bol su ve Spor

0|0
    0|0
  • Lahana çorbası diyeti gibi bir şey var. Denemedim ama bir bak derim baya hızlı çünkü

0|0
    0|0
  • bende vermek istiyorum baya kiloluyum fiziğimde çok tuhaf 164 boy 76 kiloyum nefes alamıyorum. kıyafet bulamıyorum utanıyorum halimden nasıl vericem bimiyorum şimdi sınav olduguu için çalışamıyorum

0|0
    0|0
  • Formülle olmaz spor

0|0
    0|0
  • Yemegi azaltip bol su icmek biberiye cayi da ic

0|0
    0|0
  • boğazın a hakim ol ve hareket yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...