Kilolarr :( SQUAT yardım eder mi?

19 yaşımdayım demir eksikliği anemisi var ve 3 yıldır hiç vermeden kilo alıyorum şu an 86 kiloyum geçen yaz 70tim günde sadece 1 öğün yiyordum vermesemde en azından almayı durdurmuştum diyetler denedim işe yaramadı bikaç güne spora yazılcam sabahları yürüyüş yapıyordum ama kalp ritmimdede sıkıntı var dayanamıyodum bıraktım anemi yüzünden kilo veremiyormuşum 6 ay ilaç tedavisi olmam gerekiyormuş ama bu tedaviyi olan bir arkadaşm 25 kilo almış o yüzden tedavi de olmuyorum kullanmam gereken hiçbir ilacı korkumdan kullanamıyorum bu yaşta göbeğim görünmesin diye kısıtlı şeyler giyinmekten anneme benzedim moralim alt üst 2 kere intihar etmeyi denedim tabi o teşebbüslerden serum tata taka daha da aldım kansızlıktan adette olamıyorum 4 ayı geçti karnım 6 aylık hamile kadınla aynı siyah kot ve dökümlü gömleklerden başka bir bok giyinemiyorum SQUAT yap dediler ama o da kas yapıyor zayıflamadan bu halimle bide kaslanırsam tam erkek gibi olurum bişeyler önerin : '(

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kalp problemleri yapar dediğin gibi onun için nabzı çok yükseltmeden veya kalbin yükünü artırmadan birşeyler yapmak gerekiyor. Verilen tedavi her ne olursa olsun gün içinde kesinlikle enerji açığı yapman gerekiyor, şekerli unlu vs gıdaları ve tuzluları kes tamamen. Plates, normal yürüyüş bile sana 3-4 ayda 6-7 kilo kaybettirir. Zaten hangi ağır sporu yaparsan yap eğer yemene dikkat etmiyorsan hiçbirşey elde edemezsin! Bu en kesin sonuçtur.

0|0
    0|0
    • Çok fazla yemiyorum zaten tansıyonum da çok düşük olduğu için çok ağır sporları bikaç gün yapabildim haliyle sonuç alamadım şimdi salona yazıldım ağır olmasada bişeyler yapıcam ama bu demir eksikliği anemisi doktorlarından söylediğine göre kilo verdirtmiyormuş boşuna mı uğraşıyorum bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Demir eksikliği kilo aldırmaz aldıran ilaçlar demir takviyesini ilaç dışında bir şeyden almaya çalışabilirsin

0|0
    0|0
    • Aldırmıyo ama verdirmiyoda veremediğim için kilolar aldı başını gitti zaten

• Kilo almanın sebebi demir eksikliği değil kendinsin öyleyse vermeyi unut aldırmamaya bak

• squat kalça toplamak için yapılıyor kilolarına yardımcı olur mu bilmiyorum *-*

0|0
    0|0
    • Başka hareketlerinde varmış göbek için falan önerdiler işte bende bilemedim

• Çok uzun olduğu için okumamışsın da ni kaç gün için de başlıyorum zaten ama boşuna diyolar demir eksikliğim var tedavi olmadan veremezsin diyolar tedavide kilo aldırdığı için olamıyorum: )

• çok geçmiş olsun mutfakta işim vardı okuyamadım hepsini *-*

Yükleniyor...