Sizce Türkiye'de hangi maç sizi heyecanlandırıyor?

Malum bir derbi birde derbicik var. Ahmet Çakar'a göre. Sizce derbi olan maç sizi heyecanlandıran maç hangi ikisi arasında.

• Fb-Gs arasında.
    67% (45)62% (35)65% (80)Oy Ver
  • Fb-Bjk arasında.
    15% (10)21% (12)18% (22)Oy Ver
  • Gs-Bjk arasında.
    10% (7)11% (6)11% (13)Oy Ver
  • Diğer.
    8% (5)6% (3)6% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Milli. mac

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray Fenerbahçe maçları çok farklı geçer skor oyun hiç önemli değil o maçların heyecanı atmosferi her zaman farklıdır. Askerdede bizim devreler genelde Fenerliydi Beşiktaş derbisi geçti kazandılar iyi hoş izledik Galatasaray maçından önce Fenerli arkadaşım Beşiktaşla çekişiyoruz ama sizin maç kadar bana heyecan vermiyor sizin maçı daha iple çekiyorum derdi biz bu halimizle bile yani o maçlar fakrlıdır sonuç GS FB maçında askeriyede aşırı gergin bir okadarda heyecanlı sürekli bağrışmalar vs demek istediğim Galatasaray Fenerbahçe maçları diğerlerinden hep farkldıır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• GS'yle olan maçlarımız bizim ailede çok heycanlı oluyo çünkü herkes gsli ben hariç hepsi beni sinir etmeyi severler ama ben hepsine yeterim bu hafta sonu da 8 gsliyle maç izlicem :-D yeneceğimizi biliyorum elimden çekecekleri var

0|0
    0|0
  • Fb Ts 😂😂😂

1|0
    0|0
  • galatasaray fenerbahçe tabiki dünyanın en büyük 2. derbisi

0|0
    0|0
  • Fb Gs çok zevkli oluyor

0|0
    0|0
  • Karşıyaka-Göztepe de heyecanlı geçiyor.

0|0
    0|0
  • fb gs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Beşiktaş fb maçları skor ve oyun olarak zevkli bol gollü. Gs fb kısır geçer

0|0
    0|0
  • türkiyede kitleleri heyecanlandıran tek maç fenerbahçe-galatasaray maçıdır, tüm türkiye maç saatiyle beraber nefessiz izler maçı, maçın başlama saatinde yollar bomboştur...

0|0
    0|0
    • Ozaman Bjk neden bu yıl kendini birşey sanıyor.

• uzun aradan sonra şampiyonluk potasnda olmak heyecanlandırdı belki beşiktaşı ama türkiyenin tek ve en önemli maçı en beklenen maçı tartışmasız fenerbahçe-galatasaray maçlarıdır

• Fb gs

0|0
    0|0
  • hiçbir maç amatör takım heps. Derbiymiş . Avrupa liglerindekı orta takımların bıle daha kalıtelı bizim büyüklerden maç falan ızlemıyorm artk :)

0|0
    0|0
  • Fb-Gs arasında.

0|0
    0|0
  • Galatasaray -Fenerbahçe derbisi Türkiyedeki en büyük maçtır.

0|0
    0|0
    • Sana bir soru bu hafta maç ne olur. Taraftar olark cvp ver ama.

• Lig olmazsa kupa öyle ya da böyle alınacak

• Fener bırakmaz ama biz ritmimizi bulduk.

• Fenerbahçe - gs

0|0
    0|0
  • Şikeci fener hariç hepsini izlerim

0|1
    0|0
    • Şikeci olduğunu nerden bildin parayı seninle mi yolladı ya da para yerine artık seni mi veriyor Fenerbahçe. Zoruna mı gitti artık kullanılmak.

Yükleniyor...