Galatasaray - beşiktaş maçında galatasaray maça yatar mı?

galatasaray - beşiktaş maçında galatasaray maça yatar mı? fener şampiyon olmasın diye galatasaray maça yatar mı?

• galatsaray maça yatar
    67% (2)31% (8)34% (10)Oy Ver
  • galatasaray maç da yatmaz
    33% (1)69% (18)66% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• bugun ve bu hafta boyunca en çok sorulacak soru bu sanırım :D
    kendi saha ve seyircisi önünde yenilmek istememesi lazım bence, kazanmak için çıkmalı doğrusu bu. beşiktaşa galibiyet şansı tanımıyorum çünkü gs yi sahasında uzun süredir yenemiyor en fazla beraberlik alabiliyor son dönemde durum bu. ama fener düşmanlığından dolayı tırnak içinde söylüyorum bunu gs taraftarından bazıları yenilmesin istiyor bu da bir gerçek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Yenebilecek gücü olan takım yatar , adamlar doğru düzgün mac kazanamıyorken ligin en iyisi Beşiktaş i mi yenecekler

0|0
    0|0
  • Tabiki yatmaz biz zaten kötüyüz beni ilgilendirmiyo kim şampiyon olmuş olamamış kendi işimize bakarız.

0|0
    0|0
  • Ne galatasaray ne bjk nede fener evet öyle düşünüyorum galatasaray taraftarı Beşiktaş'ı destekliycegini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Yarar tabi. Fenerbahçe düşmanlığı üst safhada çünkü. Fener şampiyon olmasın da kim oluyorsa olsun kampanyası

0|0
    0|0
  • Yatmaz kardesım yatarsa 1 yıl daha ceza yer 2 yıla cıkar cezası ılk 5 sıralamaya gırmesı lazım

0|0
    0|0
  • İyi de ben Gslilere sormak istiyorum. Eğer Gs maçı satarsa ya da sizin tabirinizle yatarsa şike yapmış olmuyor mu.

0|0
    0|0
  • Yatmasına gerek yok çıkar kartallar gibi oynar yeneriz

0|0
    0|0
  • Kardeş zaten bileğimizin hakkıyla yenip alıcağız onları maçı evvelAllah ;)

0|0
    0|0
  • yatmaz. o işleri genelde diğer takımlar yapar

0|0
    0|0
  • Uefa için zorlayabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...