Karabüklü futbolcunun drogbayı topsuz alanda sakatlaması neyin nesi

bakalım tff napacak yazıklar olsun resmen en iyi futbolcumuzu sakatlamaya çalıştı adam desem adam değil

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir oyuncuyu normal müdahale ile durduramayacaklarını anladıkları an hemen tekmeye basvuruyorlar.Pepe bile durduramadı Drogba'yı ve haince bir tekme ile sakatlamaya calıstır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ya ben bu 3.büyük tutan takımı anlamıyorum sadece bu ligde siz mi varsınız, yok tff bu defa ne diyecek ne yapacak fatih terim kim ki oda bir kulübün teknik adamı topu alıp yere atmak sen hiç kulübenin arkasında maç izledinmi arenada ben bir kere izledim duyduğum küfürlerden sonra yani o kulübenin içindeki insanlar varya senin değer verdiğin ettiği küfürlerden sonra futboldan soğudum resmen. Atıp tutuyorsunuz, drogbanın pozisyonuna gelince drogba da atıyorum bir x kulübün diğer futbolcusuda benim için birdir ikiside futboldan ekmek kazanıyor böyle yapmaması gereken bir hareketti kınıyorum

0|0
    4|1
  • Olabilir çok abartmaya gerek yok

0|0
    2|1
    • ya ne kadar fesatsınız resmen drogba kendi halindeydi adamcağız karabuklü it koşup adama çelme taktı bu mu yani bumu gerçekten yazık

• bizim oyuncu yapsa hemen kırmızı kartı yer.

• zaten hep üstünüze oynuyolar :D hatta sizin oyuncunun futbol hayatını bitirirler dimi ? :D

• futboldan anlamayanlar konusmasa ne guzel olur

0|1
    0|0
  • galatasaray üzerine oynanan oyunlardan sadece 1 tanesi diye düşünüyorum

2|0
    0|0
  • Türkiyede çok fazla art niyetli defans oyuncusu var.

2|1
    0|0
  • Olur böyle şeyler.

0|0
    3|1
  • futbol erkek oyunu

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Futbol bu, bundan doğal ne var... Ayrıca gsya verilebilecek en düşük ceza veriliyor verilenler ertelieniyor,hala yaranılmıyor.. Gs için bukadar kör olmayın

0|2
    5|2
    • hadi bacım hadi sen git pasta börek yap boş boş konuşma alakasız aloooooo topsuz alan diyorum adam durduk yere koştu drogbaya çelme taktı topsuz alan bak topsuz anadın mı bunu yapan şerfsizdr

• Olur yaparım bana göre hava hoş. Böyle erkek gibi konuşup saçma sapan triplere girmektense. Aynısı Fenerbahçe futbolcularınada yapılıyor,herkese yapılıyor yine söylüyorum bu Futbol. Olmaması gerekir ama oluyorsa bukadar tuhaf karşılanamaz.

• örnek ver kime yapılmış tamam ya sen haklsın he tamam

• itiraz itiraz itiraz

0|0
    0|0
  • Oluyor futbolda böyle şeyler,ama hiç hoş değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...