Galatasaraylılara soruyorum.. Başkan olsaydınız önümüzdeki sene kimi transfer ederdiniz 💛❤💛❤💛❤💛❤💛❤?

Ben elmander, baroş, kewell gibi kısa vadede kullanabileceğim hırslı, ucuz ve yaşlı oyuncuları alırdım.

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka elmander tarzi forvet bide on libero lazim telles bruma geliyo zaten

1|1
    0|0
    • Zaten iyi kadromuz var tek sorunumuz çok hoş yiyoruz melo tipi oyuncu ve sağlam bir defans lazım

• Stoper de yine semih chedjou is gorur ama bir tane lazim bide melo tarzi orta sahayla yine ottururuz forvet sart ama

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben olsam ilk Meloyu geri getirmeye uğraşırıdm yeri dolmadı bir diğer önemli nokta ise sağlam bir forvet şart Umut Bulut la olmaz bu işler.

1|1
    0|0
  • Sen oynamalısın. :D

1|1
    0|0
  • Herşeyden önce iyi bir teknik direktör lazım. Dursun Favre ile görüşüyormuş , Sampaoli gibi hırslı ve başarılı bir hoca varken Favrede neyin nesi. Dursunada ancak kendisi gibi başarısız birisi yakışır zaten. Riekerinkte bence iyi işler yapıyor.
    Bizim şu anda kumar oynayacak durumumuz yok. Bize garanti oyuncular lazım. İki forvet 2 orta saha olmazsa olmaz.

1|1
    0|0
    • Favre neyin nesi mi 😂 biraz araştır istersen

• Kardeşim en son mönşengışahbahı çalıştırdı orda oynattığı futbolu aç youtubeden izle reus falan hep bu yetiştirdi takımı şampiyonlar ligine direk soktu daha ne olsun

• Hertla Berlini az daha küme düşüyordu. Kariyerinde herhangi bir başarısı yok. Sampaoli varken Favreyi almak aptallık olur

• Meloyu alirdim geri birde sanırım. Yönetim başkanı olsaydım siyasilerin stada girmesi yasak olurdu

1|1
    0|0
  • Alex De Souza kank

0|1
    0|0
  • İspanyanın alt liglerinden oyuncu toplarım.

0|1
    0|0
  • Gs'liyim ama oyle futbolla alakam yok fazla

0|1
    0|0
  • sadece genç oyuncu alıp muslera sneijder chedjou podolskiyi takımda tutardım , bruma ve tellesi de oynatırdım

0|1
    0|0
  • Lincoln

0|1
    0|0
Yükleniyor...