Hangi takımın kadrosu daha iyi besiktas'in mi? Fenerbahce'nin mi?

Beşiktaş: tolga, beck, marcelo, alexis, ismail, atiba, oguzhan, sosu, gomez, olcay, quaresma

Fenerbahce:volkan, gökhan, kjaer, alves, hasan ali, topal, josef, alper, volkan sen, nani, van persie

• Besiktas'in kadrosu daha iyi
    50% (5)62% (15)59% (20)Oy Ver
  • Fenerbahce'nin kadrosu daha iyi
    50% (5)38% (9)41% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• şu fenerin ortasahayı topla bir oğuzhan etmez, daha atibayla sosayı işin içine katmıyorum

0|0
    0|0
    • Ben bir futbol severim ve sorunuza cevap vermek istiyorum peki dediginiz gibiyse neden iki fb bjk maçında da fb oyun olarak ezde bjk yi? Hatta bütün herkes ilk mac hakem olmasa bjk hayatta fb yi yenemez diyordu misal?

• :))) boş konuşuyorsun dostum kusura bakma.

• Aynı olimpiyatta gsyi patates etmiştiniz işinize nasıl gelirse öyle konuşuyorsunuz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence Beşiktaşın kadrosu daha iyi.
    Gomez gibi santrafor, Atiba gibi defansif orta saha, Oğuzhan gibi ofansif orta saha, Querasma gibi ofansif kenar oyuncusu, Sosa gibi bir 10 numara ligimizde hiçbir takımda yok.
    Sadece bekler ve stoperler konusunda fener daha iyi.
    Hepsini oranladığımızda Beşiktaşın kadrosu kesinlikle daha iyi bence

0|0
    0|0
    • Ben bir futbol severim ve sorunuza cevap vermek istiyorum peki dediginiz gibiyse neden iki fb bjk maçında da fb oyun olarak ezde bjk yi? Hatta bütün herkes ilk mac hakem olmasa bjk hayatta fb yi yenemez diyordu misal?

• Taraflı ve yanlı yorum yapıyorsun ona bakarsan beckin km defa atılmış olması lazımdı ki bjk kendi cezasahasindan çıkamıyorum. Olimpiyatta ki maçtan niye bahsetmedinm? Ofsayt tan attığınız gol 3 . Göl öncesi gomez in alves yaptığı faul ersanin on defa atılmamasi verilmeyen lenalt vs vs ki olimpiyatta da feneee bjkyi patates etti oyum olarak sana göre ligin en köyü takimiyken. Siz dua edin bu sene olalım diye yolsa bir on sene daha bekleyeceksiniz soylim

• Ne anlatıyorsun sen yahu?
      Benim bu söylediğim tespitleri, fenerlilerde olmak üzere, tüm spor kamu oyu kabul edip, dile getirdi.
      Hakem açıktan kolladı o maçta feneri.
      At gözlüğü takmış fanatiklerle konuşacak birşeyim yok benim

• Fenerbahçenin kadrosu daha iyi ama futbol olarak Beşiktaş iyi.

0|0
    0|0
  • Fenerin daha iyi ama BJK daha iyi oynuyor nedense

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın kadro daha iyi

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin kadrosu çok daha iyi ama bazı şeyler için geç kaldılar.

0|0
    0|0
  • Fenerin kadrosu daha iyi geç farkedilen bir sistem var okadar.

0|0
    0|0
  • Bu sorumu ya. Feda diyen Bjk nin kadrosu iyimi sence. Gs yarışta yok diye 2. olurlar ancak Gs olsa 3. olurlardı.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın kalede ve defansta sorunu var biraz. Eger oralara güzel takviyeler yaparsak ligde önümüzdeki 3 sene lider oluruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...