Unıversıte ogrencı ve mezunlarına bır sorum var ?

Üniversite okuyorsunuz.Hangı bolum kacıncı sınıf oldugu farketmez.Bir şey bılemedıgınızde veya sızın dusuncenız soruldugunda ya da gundemden habersız oldugunuzda basınıza unıversıte bıtırdın nasılbılmezsın nasıl yapamazsın dıye kakıyorlar mı ? aile arkadas veya iş sahıbı ?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• babam çok yapar:)) bir kere arabada gidioruz sağdan gelen var mı dedi.araba uzaktaydı die yok dedim.araba bize çarpıodu.kızdı sen nasıl ünv. okuosun filan die:D düşün yani her konuda ünv. başıma kakılıo:D D

1|0
    0|0
    • aynen yaaa:) yemegı yanlıs yapıyorum sen nasıl unıversıte okudun dıyo :)

• eğitim? bölümne, sınıf mı?

• sınıf..;)

Erkekler Ne Diyor 5

• fiz müh 3-5 dersim kaldı.Kimse bana öyle şey diyemedi ben genelde diyorum.Gündemi çok iyi takip ederim.Fizik işim zaten fizik demek hayat demek.Bilmediğinde açık açık bilmiyorum demek lazım ki bilgi değerli olsun.

1|0
    0|0
  • biraz hazır cvap ol kendin onların başına kak... onları kendi silahlarıyla vur ;)

1|0
    0|0
  • aynı durumu yasıyorum

1|0
    0|0
  • bıldıgım ıcın srun yok

0|0
    0|0
  • elektrik elektronik mühendisine amelelik yapamadığı için nasıl mühendisse derler. sanki ben tüm binanın tesisatını tamir etmeyi öğreniyom :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• oluyor bazen

1|0
    0|0
  • Hiç başıma gelmedi.

0|0
    0|0
  • Evet,Vietnam şavaşıyla ilgili bir şey sordum,komşumuz sen bilmiyorsan öğrenci halinle biz nasıl bilmeyelim dedi,ben tam olarak detay bilmediğim için öğrenmek için sordum ve bana ters cevap verdi,ben elimden geldiğince okuyorum ama kendi alanımın dışındaki bilgilerle ilgilenmem için bol zamanımın olması lazım.Ben de kırıldım ne yapayım.

1|0
    0|0
    • biz nasıl bilelim dedi*

• Evet,aptal cahil değiliz,elbet öğreniriz biz de temel şeyleri :)

• aynennn :)

Yükleniyor...