Sizce Galatasaray Bjk ye maçı verir mi?

Ezeli rakibinin 4. yıldızı almasını ister mi sizce yoksa kendi önüne bakıp yener mi?

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

• Herşey mümkün

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• valla işin açıkcası gs kendi işine bakmalıdır ve kendi futbolununa, beşiktaş maçına yatıp yatmaması kendi bilecekleri iştir, kendi kulup geçmişlerine yakışan neyse onu yapacaklardır diye düşünüyorum. gs nin şu an ki durumu kötü ama bu derbilerde bu kötü futbol hiç bir zaman yansımaz başka psi. ile çıkar takımlar ayırca kendi sahasında uzun zamandır beşiktaşa maç vermiyor. gs taraftarı doğal olarak yenmesini istemiyecektir bu da kısmen doğal denebilir ama kendi kulubune böyle laflar söyleyen bir kulup başykanına geçit vermezler diye inanıyorum ya da maça yatmazladr diye düşünüyorum kendi işine bakacaktır bence...
    spor.internethaber.com/...rmesi-yapti-1579417h.htm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• maçı satmaz ama yinede yenilecek gibi geliyor bana

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Galatasaray Beşiktaşa maçı bilerek vermez iki takımda çıka elinden geleni yapar maçın sonucu ne olur bilinmez ama böyle düşünceleri aşın artık geçmişte aynısı FB Bursa çekişirken GS Bursaya yatacak dendi çıktık puanımızı aldık Galatasaray öyle bir takım değil bilerek maç vermez verirse yanlış yapar zaten ama dediğim gib bu sezon kötüyüz Beşiktaş kanaabilir orası ayrı konu.

0|1
    0|0
  • Fbliler bu şekilde algı yaratıp gs yi baskı altına almak istiyor. Normal şartlarda gs nin galip gelecek gücü yok

0|1
    0|0
  • Galatasaray yener maç vermez

0|1
    0|0
  • Gs Fb maçındaki gibi oynasın biz razıyız siz razı mısınız?

0|1
    0|0
  • Beck-Marcelo-Tosic-İsmail

Bu dörtlü eğer iyi konsantre olursa ve defansta iyi performans gösterip hata yapmadan oynarsa beşiktaşın gol yememesi maçı alması demektir. Gs'yi biliyoruz zaten, en çok gol yiyen takımlardan ama işte önemli olan o maçta galatasaraya gol attırmamak. Defansta saçmalamadığımız taktirde galatasarayın maçı vermek istememesi halinde bile biz alırız.

Pekala galatasaray bu maça yatar mı? Bence yatmaz. Çünkü aynı hafta başakşehir-fenerbahçe maçı da var. Zor maç olacak. Gs'nin puan alması Fb'nin se başakşehiri yenmesi halinde. Puan farkı 2 ye inecek, bu da gs ye avrupa kapısını açacak. Yani sırf fenerbahçe şampiyon olmasın beşiktaş şampiyon olsun diye avrupa kupalarına gitmemeyi göze alamaz. Çünkü aynı gs muhtemelen ve %95 ihtimalle türkiye kupasını fenerle oynayacak. Eski sistem olsa Türkiye kupasında final oynayan takım avrupa kupasına gitme hakkı kazansaydı ben ancak o taktirde belki maça asılmazlar diye düşünüyordum.

0|0
    0|0
  • Galatasaray bilerek yenilecek aha buraya yazıyorum :D

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe Başakşehire karşı kazanamaz. O bakımdan bizim Bjkyi yenmemiz Şampiyonluk yarışını çok etkilemez.
    Galatasaray bu Beşiktaşa çok rahat gol atar Arenada Beşiktaş galip gelemez.

0|1
    0|0
  • biraz mantıklı olun.
    ne olacağını zannediyorsunuz? başkan bütün takımı toplamış, oyunculara ve teknik heyete fazla kasmayın Fenerbahçe 4. yıldızı alamasın... Böyle bir konuşma falan mı geçecek? Hiçbir kulüp bunu yapmaz diyemem. Ülkedeki 3 büyükten hiçbir takım (bak hiçbiri diyorum) çok art niyetli insanların elinde olmadıkça, çok art niyetli durumlar olmadıkça derbiye derbi olarak çıkarlar. Galatasaray şampiyon olamıyorsa kim olursa olsun farketmez mantığında olur takım. Biraz düşünceli olun yav

0|0
    0|0
  • Cimbom şerefli ise yener şerefsiz ise satar

0|1
    0|0
  • galatasaray verdi verecek ayaklarını geçin kaç haftadır havada karada hoplatıyor beşiktaş. maçtan önce kendinizi avutmak için şekilden şekile girmeyin boşa

0|0
    0|0
    • Orasını bilmem ama maça yatma ihtimali de var puan kayıpları belki bjk nin galatasaray da öyle kolay lokma olmadığını düşünüyorum

• sanki kendi önüne baksa yenebilecez de... :)

0|0
    0|0
  • gs verecek maci

0|1
    0|0
  • Galatasarayın bizi yenecek gücü var mı acaba?
    Gs 1-3 Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Galatasarayın bırakmasına gerek yok biz sahaya çıkar 3 puanı alır çıkarız asıl başakşehir size yatacak mı sen onu düşün

0|0
    0|0
  • Bence avrupa cezasını bu sene kullanmak içün BJK yi yenmeye çalışır

0|0
    0|0
Yükleniyor...