İddaacı Gençlik toplanın, Özellikle Ads taraftarı MAVİ ŞİMŞEKLER

karabük-gs maçına ilk yarı 0 oynadım 2850 TL aldım, yarın ki Adana Demirspor maçına 1000 TL basayım diyorum. tek maç sizce tutar mı ?

Acil cevap bekliyorum. Turbeyler kafa yapacaksa hiç cevap yazmasın

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana sadece şunu diyorum HARAM

1|0
    0|0
    • yahudiyle hıristiyanla evlenmek helal olmuş bacı. islam kanunları değişmiş. genel kurul oldu heralde. haram mı kaldı şimdi. en fazla 2 ay yanarsın sonra ver elini cennet. bu kadar niye kasıyon oyna gitsin. adrenalin yaşarsın hem tuttu tutmadı falan...

• Hadi incil zannettin galiba bunu Kuran-ı Kerimde yazılanlar değişmez değişmemiştirde bakalım yanarkende öyle birşey diyecenmi

• yanmak o kadar basit mi :) burdaki ateş cehenemdeki ateşin 70 kere abdest almıs seklidir. düşün artık ve burdaki iki ay ile ordaki iki ay aynı mı ? rivayete göre bir günün bir asır gibi geçermiş... ayrıca cehennemde tek azab yanmak değildir, aç oku neler var neler alllah bizi affetsin

Erkekler Ne Diyor 6

• tutmayabilir kardeş yarın maça gidcem ama belli olmaz adana demir spor iddaa da maç satıyor güven olmaz.

0|1
    0|0
    • sen ads taraftarımısın

• evet ads liyim de yönetimi sevmiyorum kardeş hep iddaa da maç satıyorlar benden demesi evimizde yenildiğimiz takımı deplasmanda yeniyoruz olacak işmi

• ben göztepeliyim, size karşı sempatim var, ama bir spor bilgini olarak ads içerde iyi futbol oynuyo, yönetiminizin ne mal olduğunu sayenizde biliyoruz her maç pankartla dile getiriyorsunuz. MANİSA deplasmanı hala aklımda

• futbolda banko yok kardes ne yazıkkı bunu ıyı bılırsın

0|1
    0|0
  • biliyorsun millete neden soruyorsunki

0|1
    0|1
  • Tek maç oynanıyomu o maça önce onu diyiver

0|0
    0|0
  • adana banko diye düşünüyorum

0|0
    0|0