Galatasaray Kupayı Fener Uefayı Alır m?ı

Arkadaşlar sezona az kaldı emin adımlarla gidiyoruz.Kupa bizimdir.Ben fanatik gs liyim biz kupayı alırız ama gönül isterki fenerde uefa yı aslın onlarda sevinsin.Siz ne dersiniz?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaray lig kupasını almaya fenerbahçe uefa avrupa ligi kupasını almaya yakın bence büyük ihtimalle galatasaraybu sene şampiyon olacak çünkü kalan maçlarına bakılırsa kolay takımlar var ama fenerin o kadar kolay rakipleri yok o yüzden bu sene gs olur diye düşünüyorum fenerbahçe ise kupayı almaya sadece tek takım kaldı o da benfica eğer fenerbahçe benfikayı eleyip finale çıkarsa muhtemelen raikibi chelsea olacak fenerbahçe chelseyi yenip kupayı alacak çok büyük konuşuyorum şuanda fenerin tek engeli benfika fenerbahçe avrupada akıllı oynuyor yine öyle oynarsa benfikayı yenebilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hakeden kazanicak zaten. gs sampiyn fenerde uefayi alirsa iyi

1|1
    0|0
  • :)) Galatasaray şampiyon olur gibi de fenerin işi zor be hacı, zorlu takımlar yani.

0|1
    0|0
  • Seninle aynı düşüncedeyim...

0|1
    0|0
  • Galatasaray sampiyon olur! Fener'e kolay rakipler geliyor ve nasil oluyorsa acaip sansli... Ama Benfica'yi yener mi, onu bilmiyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Cımbomun ısı garantı de fenerın ısı degıl

benfıka zorlu rakıp işi zor

0|2
    0|1
  • fener uefayı ligden daha fazla istiyo galatasaray tek kulvarda gidiyo lig şansı yüksek bence.

0|1
    0|0
  • galatasaray alir fener alamaz

0|1
    0|0
  • ligi alamazlar ama uefayı alırlar gibime geliyor. Ligde ise şampiyon GALATASARAY'ım olacak ...

0|1
    0|0
  • kupadan kastın şampiyonluksa bence fb alır

0|1
    1|0
    • gs puan kaybetçek mutlaka diysn yani

• Gs kaybedecek de fener de kaybedecek. Fenerin galatasaraya göre extradan Uefa da en az 2 maçı ve T.kupasında maçları var. Bu maç temposunda lige çok odaklanabileceklerini düşünmüyorum.

• gs puan kaybetmez çünkü kalan maçları çok kolay

• Benfica'yı geçerse kupayı alır. Benfica'ya elenirse Türkiye şampiyonu olur.

0|0
    0|0
  • fb 5 kupa için kıyasıya mücadele veriyor.

süperlig kupası

türkiye kupası

uefa kupası

uefa süper kupası

türkiye süper kupası

fenerbahçe süper lig, türkiye , uefa ve türkiye süper kupasını alır gibi geliyo ;)

5/4 yapar yani

0|3
    0|2
  • İkisinin de şansı var.

0|1
    0|0
  • Fener uefayı alamaz.

0|0
    0|2
  • gs şampiyon olur

fb türkiye kupasını alır

chelsea uefa kupasını alır