Fenerbahçelileri Galatasaraylı yapan Beşiktaş çok büyük takım değil mi?

Yöneticiler bile çıktı bunu söyledi (Mahmut Uslu: "Galatasaray bizi şampiyon yapacak".12 numara. org aynı tavrı takındı.). Hepsi bizim maçımızı izleyecek ve Galatasaray'ı tutacak. Ezeli rekabeti bitiriyoruz düşünün işte ne kadar büyük takımızFenerbahçelileri Galatasaraylı yapan Beşiktaş çok büyük takım değil mi?

0|1
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Haftaya fbliler , gslilerden çok gs yi destekleyecek. Bu tarihi ana herkes şahit olmalı. Belki de hayatlarında bir daha göremeyecekler böylesini
    Beşiktaş 40 yıllık düşmanını destekletir adama

http://i.hizliresim.com/m6BZ2y.jpg

0|5
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 13

• kendi gözünde kendi takımını seviyor olabilirsin ki bu çok normal ama böyle saçma yaklaşımları artık aşın bu sportif bir mücadeledir, bu mücadelede takımların birbirleriyle olan maçları yanı sıra rakipleri ile olan maçları vardır ve hedefi olan takımlar bunlarıda takip eder bu rakibin diger takımlar ile oynarken diger takım taraftarı olmak değildir, ya futbolu doğru dinamikler ile doğru zeminide konuşalım biz futbolseverler olarak ya da kahvehane ağzıyla bu, tercihi bizler belirleriz. demişsin büyük kulubuz falan ama kendi sevgin açısından doğrudur belki böyle düşünebilirsin ama böyle bir soru içersinde sorunca çok çirkin duruyor. çünkü insanlar sorar ozaman kaç şampiyonlugun var, avrupada ciddi başarın var mı, kaç spor dalında lidersin diye peşi sıra soru gelir insanların aklına. bu tarz sorular seninde kaliteni sorgulatır insanlara hem, hiç gerek yok arkadaşım böyle şeylere... biri üzülecek biri sevinecek ama gelecek sezon gene var mücadele der ve lafımı sonlandırırım. bu yazdığım şahsına alınma genel gördügüm üslüptü senin sorunda belirtmek istedim...

0|1
    0|0
    • Hiçte kahvehane ağzı değil bu hakaret yok bir şey yok. Gayette Fblileri Gslı yaptık Aziz yıldırım çıkıyor Gsı savunuyor aslanlar gibi oynayacaklardır diyor. Mahmut Uslu çıkıyor Gs bizi şampiyon yapacak diyor. Aynı şekilde çıkıyor 12 numara org merhaba Galatasaray diye sırnaşmaya başlıyor. Bunları Beşiktaşta çok nadir görürsün. Diyelim bu Hafta Fbnin Bursayla maçı var sanıyor musun biz çıkıcaz Bursa kazansın dicez. Herkes kendi futboluna baksın hak eden kazansın dersin çıkarsın. Ama yıkama yağlama işleri gerçekten komik ve üzücü.

• Öncelikle Fnerbahçelileri Galatasaraylı yapan sözün yanlış geldi Galatasarayı dstekleten Beşiktaş doğru olmalıydı aynı durum tam tersi olsa bende Fener veya Beşiktaş yensin yani bizim işimize hangisi geliyorsa onun kazanmasını isterdim ama örneğin Beşiktaşlı olmazdım o farklı bir durum ve çokda normal bir durum Beşiktaş yerine Orduspor olsa sizin yerinizde yine bizim kazanmamızı isterlerdi büyüklükle alakalı değil yani kaldıki Galatasaray zaten elinden geleni yapar her nekadar artık ligde 5. lig bile çok çok zor olsa bile olası Osmanlı galibiyetinden sonra bugün yatmayız ya da yatmamalıyız ama bu sene futbol olarak Beşiktaş hakediyor büyük sürpriz olmazsa şampiyonda olacak bu arada Beşiktaşta büyük camia tabiki.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım vermiştir parayı onlara Beşiktaşı yenin sıkıntıdan kurtarayım kulübü diye.

0|2
    0|0
  • Fenerbahçe sezon başından transfere çok para harcadı, çok büyük yatırımlar yaptılar elbette bu yatırımların karşılığını almak ve 4. Yıldızı takmak için derbiyi bizim kazanmamızı isteyeceklerdir. Bu pek yadırganmamalı.
    Biraz daha olaylara profesyonel yaklaşmamız gerekiyor

0|0
    0|0
    • Biz neden Profesyonel yakalaşalım ki para mı alıyoruz taraftarız elbette duygularımızla yaklaşıcaz yeri gelecek dalga geçicez yeri gelecek laf sokucaz. Bunu kim olsa söylerdi. Taraftar hadi bunu ister ama Başkan as başkan falan söyleyince komik oluyor

• Ünal Aysal takımı devralmadan önce ve devrettikten sonraki borç farkı aynı. Nasıl içini boşaltmış anlamak zor. Ayrıca genel kuruldan yetki alamadığı için bıraktı. Arada kazanılan kupalar son yıllarda Türkiyeye gelen en büyük yıldızlarıda unutmamak lazım.

• Taraftarız diyen arkadaş Cenk Gönen daha bile Bjk de sanıyor sen taraftar olamazsın oyuncularını tanımıyorsun. @CBellow

• Dostum biz zaten kadikoyde kupa kaldirip isiklari kapattirarak ezeli rekabeti bitirdik. bjk liler de gs yenilsin diye bakacak 😄

0|0
    0|0
    • Hiçte öyle bakmıyorum ne gücü varsa tüm gücüyle saldırsın. Ki zaten saldıracak kupa finalini alamayacağınızı herkes biliyor 5. olmak zorundasınız.

• Alsın beni çok bağlayan bir durum yok ama gerçekler ortada Fb göze çok kötü gelen bir futbol oynuyor ama adamlar bir kitlendi mi Bjk bile açmakta zorlanıyor Gs nasıl açar bilmiyorum ama yenerseniz büyük helal olsun derim. Ama sanmıyorum

• Valla dostum en kotu halimizle kaybetmedik fb ye bu sezon. futbol bu ilk macta pozisyonumuz yoktu hic olmayacak adam olcan kafa golu atti. hersey olabilir bizimkiler kupada oynadigi futbolu ligde oynamadi

• Güzel hoşta sağlam futbol izleyeceksek her şeye varım tekrar futbolu sevirseler keşke

0|0
    0|0
    • Bence çok güzel maç olacak haftaya gol olmaması mümkün değil en az 3 gol bekliyorum toplamda :)

• Ya defans çok kötü ben sezon ortasında oyuncu satılmaz dedim burada da Beşiktaşlılar her şeyi eleştiriyorsun dedi şimdi yolladığımız adamı neden yolladık diye herkes kızıyor. O yüzden ben her şeyi beklerim bu takımdan her takımı yenecek forveti de var her takıma yenilecek defansı da var

• Anladım hayırlısı olsun

• 2 Hafta önce de Beşiktaşlıları Galatasaraylı yapan takım Fenerbahçeydi bilmem anlatabildim mi.

0|2
    0|0
    • Hiçte olmadık Bizim Başkanımız yardımcıları çıkıp yıkama yağlama yapmadı ben de maçı umrumda olmadan izledim.

• Yav he he olmadınız.

• Bursaspor Bjk maçı var son maç. Fener Bursa şampiyonluk için çekişiyor. Bjk İbrahim Toroman kendi kalesine gol atıyor maçı satıyor Bjkliler seviniyor Fener şampiyon olmadı Bursa oldu diye.
    Fener Gs ile çekişiyor Bjk yine yok ligde. Cordoba kaleci. Bilerek Gs maçında gol yiyor Bjkliler seviniyor Fener şampiyon olamadı diye Cordoba ertesi gün yollanıyor biz bir takım tutarız da sizin kaç yüzünüz var.

0|0
    0|0
  • Ba ba bjkliye bak büyüklükten bahsediyor 20 yılda 2 şampiyonluk görmüş bu sene fiko fener şampiyon olmasın bjk olsun diye cumhurbaşkanını 38 kere yalamış büyüksün fenerbahçeem her türlü büyüksün. Sıkıyosa fenerbahçe durumunda bjk olsun bakalım yemin ederim renk cümbüşüne girer boş yapma

0|0
    0|0
    • Sana göre o zaman Gs>Fb öyle mi? Kupaya bakıyorsun ya Ayırca Erdoğanı senelerdir yalan tek adam var o da sizi Başkanınız Fbli diye Alexi alıp alıp kaç kere yanına gitti. Hırsız diye bağırınca tribünler onları kim susturdu. Siz ve başkanınız yıkama yağlamada zirve yapmış bak şimdi de Gsı yalıyorsunuz.

• Hala ego tatmin etme tırıvıları genelde takımı böyle şeyler yaşamayınca tabi oluşan doğal bişey biz sizin yollardan geçtik çoktaan

• Genelde takımı çok şey yaşayanların sakin durması gerekmez mi sağa solu yalayan siz ve başkanlarınız

• bu şampiyonluk yarışı, kim olsa aynısını yapar

0|1
    0|0
    • Herkes kendi maçına bakmalı diyelim biz Gsda yenildik ben oturupta Başakşehiri desteklemem aynen şunu derim Gsı şu durumda yeniliyorsan zaten şampiyon olma.

• fb de bir çok sezon ezeli rakiplerini eze eze yendiği halde şampiyon olamadığı oldu futbolun adaleti yok malesef.

• Tamam da o ayrı bir şey yendi diyorsun sen gsı yenip rizeye yeniliyorsan o senin hatan. Ama Derbi maçlarını biliyoruz hakem nasıl etki altında kalacak herkes biliyor. Bu maç tarafsız bir sahada oynansa adım gibi eminim Bjk en az 3 fark atar ama öyle değil işte şimdi her faktör devreye girecek

• Ama ne zorlarına gidecek var ya :)

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar BEŞİKTAŞ bu sene herkes eğilecek önümüzde

0|0
    0|0
  • Bukalemun gibiler

0|1
    0|0
Yükleniyor...