Şampiyonluğa 5 maç kaldı düşünceleriniz neler?

Işıkları kapatın 19 .Şampiyonluk geliyor ama bu sefer jeneratörle geleceğiz bugün çok iyi oynamadık ama Karabük gibi bir takımı yenmek önemlidir Sneijder ise kendini eleştirenlere gol sonrası selamını gönderiyor

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bugun aldk ama realdeki.performans yoktu. bugun form dusuklugu vardi

2|3
    0|1
  • Puan kaybetmemizi isteyenlere inat şampiyonluk geliyor :)

2|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• galatasaraylılar yine büyük konuşuyor fenerlilerde mutevazilik hakım bakalım neler olacak

0|2
    1|1
    • tabi tabi çok mütevaziler senin üstündeki yorum örneğine bak bakalım mütevazilikten eser var mı ? adamlar 3 kupayı birden alacağız diyolar. 17 takımı üst üste koyup şampiyon olacağız diyorlar bunun neresinde tevazu var ? gerçi bizim taraftarlarda mütevazi değil o ayrı mesele.

• Cimbomun açık ara farkla ŞAMPIYON olacak yine yeniden her zaman***

1|1
    0|1
    • fenere yenilirsek zor, daha 3 önemli hafta daha var. sakin olmamız lazım. rehavet olmaması lazım.

• Önemsemiyorlarmı anlamadım Oyuncular Ş.ligi maçlarındaki gibi hırslı o düzeyde istekli oynamıyor sadece 3 puanı alırız gideriz düşüncsyle oynuyor o hırsı Ligde birtek FB ve Bjk karşı oyunuyor Galatasaray her maçı o hırsla oynasak burda fark atmştık

0|2
    0|0
  • fenerbahçe candır aslanım :)

1|1
    4|3
    • bakacağız kazanamama gibi lüksümüzün olmadığını belirtmek isterim :)

• Kadiköyde Şampiyon olunca ışıklar kapanıyor o bakımdan bir kaç tane Jenratör bulmamız lazım:)

• jeneratör mü? :D

0|1
    0|1
  • Bu sefer Beraberlik kurtarmıyor Kadıköyde o yüzden ''yatmanız '' değil kalkmanız gerekecek...Kadıköyde galibiyet aramak ergenlerde zeka aramak gibi birşey..

0|1
    1|3
    • beraberlik yetmiyor mu? Sen neyin derdindesin kardeşim? puan farkı 4 sizin sahanızda beraberik alsak şampiyonuz işte

• Gökhan Zan diyor sizde şike yaparsınız sahaya yansımadı derler ne rezil takımsınız

• ulan benim söylediklerimi taramalı tüfek gibi geri söylüyorsun he yaw sizin köy paris bas git ne boş adamsın

• Zaten şampiyonluk bizimde orasını düşünmüyorum kadıköydeki maça fblilerin arasında girsem harcarlarmı beni diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • "19." şampiyonluğa "05" kala ...

0|0
    0|0
  • bizim kazandıgımız her hafta fenerde kazanıyor,dolayısıyla sampiyonluk 33. veya 34.hafta belli olur.

0|0
    0|0
  • Daha belli olmaz.

0|1
    0|0
  • Fener maçı belirleyecek.

0|1
    0|0
  • cimbom hayalde :)

0|0
    2|3
Yükleniyor...