Body yapıyorum ama kilo sorunu var yârdim?

3 aydır body yapmaktayım başladığımda 78 kiloydum ve hala 78 kiloyum.

Lakin giydigim kıyafetler eskisi gibi üzerime otumuyor ve daha önce göbekten giyemediklerimi rahat giyiyorum

Herkes kilo vermissin diyor ama kilo vermedim önceden göğüs ve karin bolgem çok yagliydi simdi ise baya duzlesti..

Acaba kasdan mi kilo veriyorum dicem kilom ayni. her gün tavuk, balık, yumurta yiyorum.

Bazı kişiler de maşallah şişmiş sin diyor kimisi zayiflamissin diyor.. zayıflamış sin diyen kız, göbek gitmiş helal diyor :)

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Yağların kas a dönüsmustur bence

0|2
    0|0
    • Mesela kız zayiflamissin felan dedi ama cekicisin dedi omuzlarında baya genişlemiş dedi... Eskiye gore aynaya bakınca zayif lamisim ama boyle nasıl diyim vücut simetrik ve fit durumda eskiden göbek, kalça göğüs firliyordu dışarı ama kalıplı gözüküyordum

• @LoveRaiin bilimsel olarak yağların kasa dönüşmesi gibi bir durum söz konusu değil :D

• @Valentino35 demek istediğim yağdan verip kastan almış olabilmesiydi

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle takviye almadan doğal olarak yaptığın için 3 ay kısa bir süre. Bu süre içerisinde anlattığına göre vücut fazlalık yağları yakmış yerine de yaktığın yağ miktarı kadar kas kütlesi kazanmışsın bu yüzden kilonda bir değişiklik olmamış. Eğer protein tozu vb. gibi takviyeleri almamakta kararlıysan sıkı bir beslenme programı oluşturman lazım. Günlük öğün sayını arttırmalı ve protein ağırlıklı beslenmelisin. Yoksa günde 3 ya da 4 öğün ile takviyesiz bir yerden sonra gelişme durur hatta gerilemeye bile başlayabilir (antreman ağırlığına bağlı olarak)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Yağlar kasa dönüşmez yağ yakılır kas meydana çıkar daha önceden spor geçmişin varsa olabilir tabiki neden olmasın önemli olan kilon değil ayndaki görüntün yağları yaktıysan ne mutlu ama kastanda illaki kilo veriyosun bu işi doğal yapıyosan kaslar gitmiş yağlar inmişte olabilir ölçüm yapmalı ya da before after resimlerını atmalısın

0|0
    0|0
  • Bady ile kilo veremezsin sadece kiloların kasa dönüşür çapın aynı kalır aerobik ve fitness yapmalısın

0|0
    0|0
  • Dostum yağlardan azalma olmuş, kas kütlen artmış. kaslar yağlardan ağır basar o yüzden daha fit görünüyorsun

0|0
    0|0
  • Zayifla

0|0
    0|0
  • boyun kaç

0|0
    0|0
  • bacaklar dan da almış olabilirsin

0|0
    0|0
  • Mass grainer al ayda 3 kg kesin aldırır

0|0
    0|0
    • Yok hocam doğal yoldan yapıyorum. Kilom başlarken 78 di halen öyle ama eskisi gibi kalıplı değilim ama eskiye gore göbek çok az ve inceldim baya tığ gibi delikanlı oldun diyorlar

• Kilo alicam balıkpilav kkırmızı et yiyorum..

• Bu yüzdenmi 3 aydır aynı kilodasın :D

Yükleniyor...