Bu çok berbat bir his ve neden böyle bilmiyorum...

Bi' gün evlenip,mutlu yuva kurma ve bizim ülkemizin en temel taşı aile kurma telaşı hepimizin bi' gün başına gelecek bir şey.Ama ben hiç böyle bir hayata sahip olabileceğimi tahayyül edemiyorum.Nasıl diyeyim,evlenip gelin statüsüne girmek,karı-koca ikilisinde kadın görevini üstlenmek bana çok yabancı geliyor.İçimde yok sanki.İleride yurt dışında kendimce bir dünya kurup,ne abimin ne de başkasının hayatına dahil olmadan yaşamak istiyorum.Ama ailemin bundan haberi yok,zaten benim hayallerimi bilmiyorlar ve beni olduğum gibi kabul edemezler.Senin de evlenme vaktin geliyor diye konuşup duruyorlar ama bense bu ailenin parçası gibi hissedemiyorum.Bıktım bu histen ya! Gelecekten de korkuyorum,istediiğim gibi yaşayamama korkusu var.Bu histen nasıl kurtulabilirim? Neden böyle?Geçici bir his midir?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• aşık olduğun da geçer .

1|0
    0|0
    • Yoo aşık da oldum zamanında.

• ben aşk yazarıyım ; kusurabakma sen aşık olmamışsın , sadece sanmışsın.

• Puf.Ok.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Bugünkü anneler de aynı şeyleri söylemişlerdir zamanında yaşın genç daha bir 5 yıl sonra konuşalım ? :)

0|0
    1|0
    • 5 yıl sonra da değişmem ben :(

• 5 yıl sonrasının cevabını şimdi vermek kurallara aykırı :))

• Senle yaşıtım ben.Sen sanki 5 sene sonrasını yaşamış gibi konuşuyorsun.Neyse gereksiz konuşmalar bunlar,iyi akşamlar.

• ülkemizin yapı taşı din

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Geçer mi geçmez mi bilemiorum, ama illaki evlenmek zorundada değilsin.Evlilik tercih meselesidir ınsan yapabılıcegıne ınandıgı seylerı yapmalıdır.Yapamayacagım dıorsan evlenmıceksın hayallerının pesınden gıdıceksın

1|0
    0|0
Yükleniyor...